AK PARTİ’DEN KİTAP KAMPANYASI - VAN HABERLERİ

AK PARTİ’DEN KİTAP KAMPANYASI - VAN HABERLERİ
AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Birim Başkanlığı, eğitime destek amaçlı olarak ülke genelinde kitap ihtiyacı olan okulların kütüphanelerine bağışlamak üzere kitap kampanyası başlattı.
Açıklamalarda bulunan AK Parti Van İl Sosyal İşler Başkanı Abdullah İpin, AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı’nca başlatılan ve Van İl Sosyal İşler Başkanlığı’nca yürütülecek olan kitap toplama kampanyasının 15 Nisan 2015 günü sona ereceğini söyledi. Toplanan kitapların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında ihtiyacı olan okullara dağıtılacağını ifade eden İl Sosyal İşler başkanı Abdullah İpin, “Başlatılan kampanya çerçevesinde yardımında bulunacakların AK Parti İl Başkanlığı Sosyal İşler Başkanlığı’na kitapları teslim etmeleri gerekir.

Genel merkez birim başkanlığımızca başlatılan ve ‘Kitap Kumbarası’ adını verdiğimiz kampanyaya herkesimin duyarlılıkla yaklaşması gerekmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza eğitimleri ve kültürel gelişimleri açısından büyük öneme sahip olan kampanyamıza desteklerinizi bekler, hepiniz saygı ve selamlarımı sunarım’’
dedi.