AK PARTİ ADAY ADAYI KAÇMAZ'DAN BASIN AÇIKLAMASI - VAN HABERLERİ

AK PARTİ ADAY ADAYI KAÇMAZ'DAN BASIN AÇIKLAMASI - VAN HABERLERİ
AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kaçmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Bir kahvaltı salonunda basın mensuplarıyla bir araya gelen Mustafa Kaçmaz, siyasette dürüstlüğün çok önemli olduğunu söyledi. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mustafa Kaçmaz; "Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben şahsen basın emekçilerini önemseyen biriyim. Sizin görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle sizinle bir araya gelmek çok anlamlıdır. Bizler, uzun yıllar boyunca siyaset arenasında yer alan bir ailenin mensubuyuz.

Geçmişte bir dönem milletvekili seçildim. Milletvekili olduğumuz dönemde Van ilimize birçok hizmetlerimiz oldu. Bunlar yeterli midir? Diye sorarsanız, hayır asla yeterli bulmuyorum. Bir dönem milletvekili görevini yaptığımdan dolayı ve geçmişte edindiğim tecrübelerimize dayanarak, bu dönem seçilirsem edindiğim tecrübelerden ötürü çok daha iyi hizmetler yapacağımıza inanıyoruz. Van’ımızı çok seviyoruz. Hiç bir zaman Van ve Vanlılardan kopmadık. Van’da doğan biri olarak, buralara ne kadar hizmet edersek azdır.

Çünkü her Vanlının gönlünde Van'a en iyi hizmetleri yapma düşüncesi olduğunu düşünüyorum. Allah nasip ederse, önümüzdeki seçimlerde milletvekili olursak, ilimiz için yapacak çok olumlu projelerimiz olacak. İnşallah, AK Parti'nin hizmet anlayışıyla birlikte bu süreçte ilimizde güzel ve kalıcı hizmetleri yapacak imkanları bulacağız. Geçmişte yaptığımız icraat ve hizmetlere dayanarak, halkımızın bizi tercih edeceğine inanıyoruz. Temennimiz, Rabbim halkımıza karşı bizleri mahcup etmez" dedi.