Van Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı Açıldı!

Van Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı Açıldı!
Van Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı Açıldı! - Van Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı Organize Sanayi Bölgesi Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Renkli görüntülerle açılan fuarda Büyükşehir Belediyesi Kadın Ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesindeki kursiyerler tarafından tasarlanan yöresel kıyafetlerin moda defilesi yapıldı.

Van Büyükşehir Belediyesi, kentte düzenlenen Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarındaki yerini aldı. Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı kursiyerleri tarafından hazırlanan yöresel elbiseler mankenler tarafından podyumda tanıtıldı.

Van Mobilya ve Evlilik Hazırlıkları Fuarı Organize Sanayi Bölgesi Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı. Renkli görüntülerle açılan fuarda Büyükşehir Belediyesi Kadın Ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesindeki kursiyerler tarafından tasarlanan yöresel kıyafetlerin moda defilesi yapıldı.

Yerli ve yabancı mankenler tarafından tanıtılan bir birinden güzel yöresel kıyafetler izleyicilerden tam not alırken, kurulan stant ise ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Çeyizlik eşya ve mobilya ürünlerinin bulunduğu fuar, 14 Mayıs Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek.

.