Servet Yenitürk ve Taner Taşkın Vanspor’un Kasımpaşa maçı hedeflerini açıkladı

Servet Yenitürk ve Taner Taşkın Vanspor’un Kasımpaşa maçı hedeflerini açıkladı
Türkiye futbol federasyonu TFF 2. Lig’de Vanspor, deplasmanda Kırşehirspor’u 1-0 mağlup ederek Teknik Direktör Taner Taşkın’la galibiyet serüvenini sürdürmeyi başardı.

TFF 2. Lig’in 17. Haftasında Kırşehir Belediyespor’a konuk olan spor, deplasmandan 1-0’lık sonuçla hanesine 3 puanı yazdırarak Kasımpaşa karşılaşmasına kilitlendi.

Karşılaşmanın tek spor gelecek hafta oynanacak Kasımpaşa karşılaşmasına kilitlendi.

 Postası Gazetesi'ne yaptıkları açıklamada galibiyeti hedeflediklerini söyleyen Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk ve Teknik Direktör Taner Taşkın, lige çok büyük önem verdiklerini vurguladı.

KASIMPAŞA KARŞILAMAMIZDA GALİBİYETİ HEDEFLİYORUZ

Kırşehir Belediyespor karşılamasında 3 puan elde ederek oyuncuların iyi bir moralle Kasımpaşa karşılamasına çıkacağını ifade eden Vanspor Yönetim Kurulu Başkanı Servet Yenitürk, “Kırşehir’den 1-0’lık galibiyetle dönmemiz oyuncalarımıza ve taraftarlarımıza moral oldu. İnşallah Kasımpaşa karşılamamızda da1-0 galibiyet elde ederiz. Takımımız Kırşehir’de çok güzel mücadele etti, herkes elinden gelen mücadeleyi göstermeye hayret etti. Taner Taşkın hocamız sahaya hâkim olan bir hoca, biz hocamıza da teknik ekibini de çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

VANSPOR OLARAK LİG’E ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Vanspor teknik direktir Taner Taşkın, Kasımpaşa maçında Allah nasip ederse elemek için sahaya çıkacağız ama sakat oyuncularımız var, maçta sürekli oyuncu değişikliği yapacağız ama turu geçmek içinde elimizden geleni yapacağız. Vanspor Olarak Lig’e Çok Büyük Önem Vereceğiz, kupayı da geçebilmek için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi