Survivor Özlem Çalın'dan Hilmicem ve Turabi'ye veryansın!

Survivor Özlem Çalın'dan Hilmicem ve Turabi'ye veryansın!
Özlem Çalın'dan şok Hilmicem ve Turabi itirafı geldi!Bu haftaya adaya veda eden Özlem Çalın adadan ayrılır ayrılmaz öfkekustu..Hilmicem ve Turabi'ye öfke kusan Özlem şok itiraflarda bulundu.Özlem Çalın'dan Hilmicem ve Turabi'ye veryansın!
 Özlem Çalın'dan şok Hilmicem ve Turabi itirafı geldi!Bu haftaya adaya veda eden Özlem Çalın adadan ayrılır ayrılmaz öfkekustu..Hilmicem ve Turabi'ye öfke kusan Özlem şok itiraflarda bulundu.Adadan elenmenin vermiş olduğu ağır psikoloji ile Hilmicem ve Turabi'ye salladı..

Survivor All Star 'da 8. hafta yarışmadan elenen isim Özlem oldu. Elendikten sonra adada yaşananlar ile ilgili konuşan Özlem, Turabi ve Hilmicem ile ilgili iddialı açıklamlarda bulundu. Hilmicem'in Turabi'nin etkisinde olduğunu söyleyen Özlem, neden elendiğini de açıkladı.

Özlem Hilmicem ile ilgili olarak; 'Hilmicem'i normal hayatta tanımıyorum, bu yarışmada bir araya geldik. Daha önceki Survivor'da onu izleyince çok efendi bir tavrı vardı. Bizim yarışmamızda da herkesin içindeyken sempatik ve güler yüzlüydü ama kimse yokken sert bakan , agrasifleşen, kimseye cevap vermeyen bir tutum sergiledi. Bu hallerinde Turabi'nin de etkisini olduğunu düşünüyorum. Onlar Taner'de varken üçü bir arada arkadaş olup, birlikte konuşup kimseyle muhatap olmak istemiyorlardı. O yüzden biraz Turabi'den konuda etkilenmiş olabilir. Çünkü konuşacağı zaman Turabi'nin gözlerine bakıyordu ya da konuştuğu zaman Turabi'ye bakıp 'ya kusura bakma ama konuştum' bakışını görüyordum. Bence kendi duruşunu sergilemesi lazım, 24 yaşında artık kişiliğini belli etmesi gerekiyor.' dedi