Yalın evlenmek üzereyken ihanete uğradı

Yalın evlenmek üzereyken ihanete uğradı
Romantik şarkıların prensi Yalın evlenmek üzeryken ihanete uğradı..Şarkıcı Yalın, 1 buçuk yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Hazal Emre'den, ünlü bir oyuncuyla yakınlaştığı için ayrıldı.
 Romantik şarkıların prensi Yalın evlenmek üzeryken ihanete uğradı..Şarkıcı Yalın, 1 buçuk yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Hazal Emre'den, ünlü bir oyuYalın, 1 buçuk yıldır aşk yaşadığı Hazal Emre'den ayrıldı. Şarkıcının Emirgan Gizli Kalsın'da ünlü bir oyuncuyla yakınlaştığı için sevgilisini terk ettiği konuşuluyor.
 
GEÇEN YAZ ORTAYA ÇIKMIŞTI
 
Gerçek adı Hüseyin Yalın olan romantik şarkıların sevilen sesi Yalın, 1 buçuk yıldır Emre Plak'ın sahibi Hüseyin Emre'nin kızı Hazal Emre'yle aşk yaşıyordu. Geçen yaz Bodrum tatilindeki samimi görüntüleri basına yansıyan Yalın'ın evlenmeyi de düşündüğü konuşulan Emre'yle ani bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı.
 
ÖNCE KAVGA ETTİ SONRA AYRILDI
 
Bu ayrılıkla ilgili de çarpıcı bir iddia Emirgan Gizli Kalsın'da kulaktan kulağa dolaşıyor. Buna göre Hazal Emre, arkadaşlarıyla eğlenmek için gittiği mekanda ünlü bir dizinin yakışıklı başrol oyuncusuyla tanıştı ve samimiyeti ilerletti. Bu durum şarkıcının kulağına gidince kıyamet koptu. Çok sinirlenen Yalın, kavga ettiği genç kızla yollarını ayırdı.ncuyla yakınlaştığı için ayrıldı.