Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman'dan MBC4 kanalına flaş açıklamalar!

Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman'dan MBC4 kanalına flaş açıklamalar!
Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman'dan MBC4 kanalına flaş açıklamalar!Ünlü oyuncudan flaş özel hayat itirafları geldi..Acil Servis dizisinde Doktor Tarık rolü ile karşımıza çıkan,Serhat Teoman aşk hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.Teoman, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ’Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap hayranlarına teşekkür eden Serhat Teoman, ’Acil Servis’ dizisindeki doktor rolü için 3 hafta eğitim aldıklarını belirtirken "Doktorların çok zor durumda hareket e
 Ünlü oyuncudan flaş özel hayat itirafları geldi..Acil Servis dizisinde Doktor Tarık rolü ile karşımıza çıkan,Serhat  Teoman aşk hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.Teoman, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalındaki ’Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap hayranlarına teşekkür eden Serhat Teoman, ’Acil Servis’ dizisindeki doktor rolü için 3 hafta  eğitim aldıklarını belirtirken "Doktorların çok zor durumda hareket etmek zorunda kaldıklarını gördük. Psikolojimiz dağıldı" dedi.

Özel yaşamı ile ilgili soruya "Aşk şu an gitmiyor. Şu an sadece işimizdeyiz" diyen aynı zamanda tiyatro sanatçısı Teoman, diğer oyuncular Buğra Gülsoy, meslektaşları Burak Özçivit ve  Tolgahan Sayışman gibi yapımcılığa soyunduğunu anlatırken mes­lek­taş­la­rı Ser­hat Teo­man ve Em­re Er­ka­n’­la bir­lik­te kur­du­ğu G.E.T. isimli ti­yat­ro­yu yapım şirketine dönüştürme çabasında olduklarını anlattı. Teoman, şöyle dedi:

 "FARKLI ANNE VE BABALARDAN OLAN KARDEŞLER GİBİYİZ"

 
"Bugra Gülsol ile 2007’de başlayan dostluğumuz var. Benim Buğra (Gülsoy) ve Emre (Erkan) üçümüzün kurduğu tiyatroyu yapım şirketine çeviriyoruz. Sinema filmlerimizi çekeceğiz. Buğra ile ben farklı anne babalardan olan kardeşler gibiyiz. Çok başka arkadaşlığımız var."