ÜTOPYA'da beklenmedik şok elenme

ÜTOPYA'da beklenmedik şok elenme
Tv8 ekranında yayınlanan Ütopya yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Ütopya elemelerine kalan Altar ve Kurretülayn arasında sms oylaması yapıldı. Tv8'de yayınlanan Ütopya adlı yarışmada bu haftada eleme heyecanı yaşandı.Ütopya'da yine çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı.

Tv8 ekranında yayınlanan Ütopya yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Ütopya elemelerine kalan Altar ve Kurretülayn arasında sms oylaması yapıldı. Tv8'de yayınlanan Ütopya adlı yarışmada bu haftada eleme heyecanı yaşandı. Ütopya elemelerine Kalan Buket ve Kurretülayn arsında sms oylaması yapıldı. Sms sonuçlarına göre yarışamaya veda eden isim Kurretülayn oldu.

Yarışmada bu hafta yapılan oylamada Cafe grubu karşı gruptan iki Yarışmacının adını yazarak oyları bölmeyi amaçlamıştı. Semihlerin grubu ise karşı tarafından Buket’in adını yazmıştı. Altar ve Kurretülayn’ın isimlerini yazarak potaya sokan Cafe grubunun bu hamlesiyle, programda 170 günden uzun süredir yarışan Kurretülayn Matur elenerek Ütopya’ya veda eden isim oldu.

 

Sms sonuçları açıklanmadan önce Semih ve sevgilisi Kurretülayn açıklamalarda bulundu. Kurretülayn kendinden emin olarak 'Buket'in gideceğini tahmin ediyorum. Sevgilimden ayrılmak istemiyorum' dedi.

 

Buket ve Kurretülayn'ın kaderini belirleyen sonuçları açıklandığında Semih büyük bir çok yaşadı. Ütopya'da elenen isim Kurretülayn oldu.

 

Ağlayarak Semih Öztürk 'ün boynuna sarılan Kurretülayn 'Herkes bizi ayırmaya çalışıyor' dedi. Semih Öztürk ise onu dışarı çıkardı ve teselli etmeye çalıştı.

 

Kurretülayn 'Beni bekleyeceksin söz mü' diyerek Semih Öztürk'ün başka kızlara bakmamasını istedi. Semih Öztürk ise 'Biliyorsun buraya başka kızlar gelecek. Benim onlarla yakınlaşmamı yanlış anlama' karşılığını verdi.