Ulan İstanbul dizi artık internette fakat...

Ulan İstanbul dizi artık internette fakat...
Ulan İstanbul dizi artık internette fakat ücretli..Yayın hayatına internetten ücretli olarak devam edecek olan dizi Ulan İstanbul için 100 bin kişi 1.99 TL vermezse yayından kaldırılacak
Uğur Polat, Şebnem Bozoklu ve Salih Bademci'nin başrollerinde oynadığı Ulan İstanbul dizisi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor.  Kanal D'nin sevilen dizisi Ulan İstanbul reytinglerde yenilince televizyon ekranlarını terkedip internete transfer oldu.

 

Kanal D'nin fenomen dizisi “Ulan İstanbul”, izleyicisiyle internet üzerinden buluşmaya hazırlanıyor. 9 Şubat Pazartesi akşamı 33. Bölümüyle, televizyonda son kez ekrana gelen Ulan İstanbul, 34.bölümden itibaren internet üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Dizinin internetteki ilk bölümünü ücretsiz yayınlayacak olan Kanal D, daha sonra 45 dakikalık her bölüm için 1.99 TL ödemek gerekecek.

 

Milliyet'teki köşesinde “İnsanların eskiden bedava izledikleri bir şeye para vererek ulaşacak olmasını bayram sevinciyle karşılayanların sayısı hiç de az değildi.” diyerek  Twitter'daki tepkileri yorumlayan Ali Eyüboğlu, dizinin yeni halinin artılarını ve eksilerini yazdı.

 

Eyüboğlu Bakalım bu seyircinin yüzde kaçı her hafta 1.99 TL verip “Ulan İstanbul”u internetten izleyecek? demeyi de ihmal etmedi. Çünkü onun da hesapladığı gibi “Ulan İstanbul”un internette yaşayabilmesi için her hafta en az 100 bin kişinin satın alması ve izlemesi lazım…