Turabi'nin şok tehditi sosyal medyayı salladı!

Turabi'nin şok tehditi sosyal medyayı salladı!
Turabi'nin şok tehditi sosyal medyayı salladı!Turabi'nin savurduğu tehditler şok etti!Beni diskalifiye edeni hastanelik edeceğim' sözleri Turabi'ye ait..Son günlerde Survivor All Star'da oldukça gergin günler geçiren Turabi'den şok sözler geldi.
 Turabi'den şok tehdit!'Beni diskalifiye edeni hastanelik edeceğim' sözleri Turabi'ye ait..Son günlerde Survivor All Star'da oldukça gergin günler geçiren Turabi'den şok sözler geldi.

Survivor adasına giden Milliyet yazarı Ali Eyüpoğlu, adanın asi ismi Turabi ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İşte Ali Eyüpoğlu'nun o yazısı...
 
Acun Ilıcalı’nın kural dışı üç hareket nedeniyle oyun dışı bıraktığı Turabi, “Diskalifiye olmama kim neden olursa ben Türkiye’ye, o hastaneye altı ay fizik tedavi olmaya gider” dedi.
 
Türkiye’de yayınlanmış ‘Survivor’ların en iyisinin belirleneceği ‘Survivor All star’ın en tartışılan ismi Turabi’den rakiplerine gözdağı.    Yaptığı kural dışı üç hareket nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından belli bir süre Oyun dışı tutulan Turabi, benzer bir hareket daha yaparsa ‘Survivor All Star’dan gönderilecek. Çünkü Ilıcalı’nın kararı net:
 
"6 AY FİZİK TEDAVİ OLMAYA GİDER"
 
“Programın temizliği açısından yapacağı ilk harekette göndereceğim Turabi’yi...”
Böyle  bir durumda, boynunu büküp, ‘Sen bilirsin Acun Abi’ diyecek bir yarışmacı mı Turabi? Bu soruyu sorduğum Turabi’nin yanıtı şöyle oldu:
“Diskalifiye olmama kim yol açarsa ben Türkiye’ye, o da hastaneye altı ay fizik tedavi olmaya gider. Açık ve net! Yok öyle; ben onun yüzünden diskalifiye olacağım, o burada hayallerim üzerinden yarışmaya devam edecek. Buna izin vermeyeceğim.”