Survivor Serenay Aktaş kimdir!Serenay Aktaş'ınİnstagram,Twitter hesabı var mı!

Survivor Serenay Aktaş kimdir!Serenay Aktaş'ınİnstagram,Twitter hesabı var mı!
Survivor Serenay Aktaş kimdir?Serenay Aktaş'ın İnstagram,Twitter hesabı var mı?Survivor All Star'da yarışan Serenay Aktaş ile alaklı tüm bilgileri sizler için derledik.Güzel yarışmacı Serenay Aktaş'ın hayat hikayesini sizler için araştırdık.
 Survivor Serenay Aktaş kimdir?İnstagram,Twitter hesabı var mı?Survivor All Star'da yarışan Serenay Aktaş ile alaklı tüm bilgileri sizler için derledik.Güzel yarışmacı Serenay Aktaş'ın hayat hikayesini sizler için araştırdık.

Serenay Aktaş kimdir?

Serenay Aktaş 1 Ekim 1993'te İstanbul Bakırköy’de doğdu.
Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Zeytinburnuspor’da görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş’ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Twtter hesabı @serenayaktas