Survivor All Star'da sular durulmuyor yine gerginlik had safada!

Survivor All Star'da sular durulmuyor yine gerginlik had safada!
Survivor All Star'da sular durulmuyor yine gerginlik had safada!Survivor All Star'da bu hafta bomba gelişmeler var,gönüllüler-ünlüler maç yapacaklar..Survivor All Star yarışmasının 25 Nisan Cumartesi yayınlanacak olan 38. bölümünün tanıtım fragmanı yayınlandı ve detaylar da ortaya çıktı.
 Survivor All Star'da bu hafta gönüllüler-ünlüler maç yapacaklar..Survivor All Star yarışmasının 25 Nisan Cumartesi yayınlanacak olan 38. bölümünün tanıtım fragmanı yayınlandı ve detaylar da ortaya çıktı.

Survivor All Star’da bu hafta ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler futbol maçında kapışacak. Her iki takım da kızlar ve erkekler olarak kumda iki ayrı maç yapacak ve kazanan yemek ödülünün sahibi olacak.

“NADYA İNANILMAZ SİNSİ BİRİ”

Survivor’da geçen hafta Bozok’u kurtarmak için Özlem’in adını söyleyen ve Özlem’in elenmesine neden olan Nadya ile kendi grubunda Bozok, Turabi ve Hilmi Cem yeni stratejiler geliştiriyor.  Elenmekten kurtulan Bozok ise sonuna kadar mücadele edeceğini söylerken, rakibi Hasan ile aralarında yine gerginlikler yaşanacak.

Ünlüler takımından Merve Aydın ise yine ilginç sözler söyledi. Nadya’nın inanılmaz sinsi bir kız olduğunu iddia eden Merve “Onun şekerliğinin altından sinsilik akıyor” dedi.