Survivor All Star'da ada konseyinde neler yaşandı!Kim en çok kilo vermiş

Survivor All Star'da ada konseyinde neler yaşandı!Kim en çok kilo vermiş
Survivor All Star'da ada konseyinde neler yaşandı?Kim en çok kilo vermiş..Survivor All Star'da ada konseyinde kimin adı yazıldı?26 Nisan ünlüler konseyinde kim yazıldı..Bu akşam oynanan dokulmazlık oyununu gönüller kazanınca ünlülerden bir isim adaya veda edecek.Peki konseyde kimin adı yazıldı.
Survivor All Star'da ada konseyinde neler yaşandı?Kim en çok kilo vermiş Survivor All Star'da ada konseyinde kimin adı yazıldı?26 Nisan ünlüler konseyinde kim yazıldı..Bu akşam oynanan dokulmazlık oyununu gönüller kazanınca ünlülerden bir isim adaya veda edecek.Peki konseyde kimin adı yazıldı.


Ada konseyi adadan gönderilecek 3.isim toplandı.Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımından bir kişi adaya veda edecek.Ada Konseyinde kimin adı yazılacak.

Ayrıca bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isimin adı yazılamayacak.Ve SMS oylamasında 1.olan kişi adı yazılan isimin karşısına birisini çıkaracak.

Bakalım ada konseyinde kimin adı yazılacak ve adaya veda edecek  ilk aday kim olacak..Ada konseyinde birleşme partisinde yaşanacaklar anlatıldı.Hadise birleşme partisinide olacak ve yok böyle dans yarışması yapılacak.

Birde kim kilo vermiş yapıldı.Kimin kilosu azsa o çikolata kazanacak.En çok kilo veren Hasan oldu tam 20 kg vermiş.