Survivor All Star finali kıl payı kaçıran kaplan lakaplı Hilmicem İntepe kimdir!Biyografisi

Survivor All Star finali kıl payı kaçıran kaplan lakaplı Hilmicem İntepe kimdir!Biyografisi
Survivor All Star finali kıl payı kaçıran kaplan lakaplı Hilmicem İntepe kimdir?Biyografisi...Survivor All Star kadrosu ile Dominik'te yarışan Hilmicem İntepe daha öncede bu yarışmada finale kalmayı başarmıştı.Şimdi All Star'da yarışıyor ve dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Survivor All Star finali kıl payı kaçıran kaplan lakaplı Hilmicem İntepe kimdir?Biyografisi..Survivor All Star kadrosu ile Dominik'te yarışan Hilmicem İntepe daha öncede bu yarışmada finale kalmayı başarmıştı.Şimdi All Star'da yarışıyor ve dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Hilmi Cem İntepe Kimdir?Biyografisi Survivor All Star 2015 kimdir ne iş yapar kaç yaşındadır tüm bilinmehyenleri..

 19 Mayıs 1992 Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cem İntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik'te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cem hiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. 17 yaşında latin danslarına yazılan Hilmi Cem İntepe birçok kez salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Üniversitedeki 2. yılında Muğla'dan yakın arkadaşları ile birlikte bir dans okul açan Hilmi Cem İntepe şu anda faal olarak açtığı bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir. Hilmi Cem İntepe, bu sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına da katıldı. Yarışma da 1. turda 3 evet aldı bir üst tura çıktı, 2. tur da %79 oy aldı yarı finale çıktı ve yarı finalde ise %72 oy aldı ama elendi.