Survivor All Star 15 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı!Kıyasıya mücadele!

Survivor All Star 15 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı!Kıyasıya mücadele!
Survivor All Star 15 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandıKıyasıya mücadele!Survivor All Star'da 15 Mart akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı.Son derece zorlu parkur da iki takımda kıyasıya dokunulmazlığı kazanmak için mücadele ettiler.Dokulumazlık oyonunu kazanan takım hangi takım oldu?detaylar haberimizde..
 Survivor All Star 15 Mart dokunulmazlık oyununu kim kazandı?Survivor All Star'da 15 Mart akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı.Son derece zorlu parkur da iki takımda kıyasıya dokunulmazlığı kazanmak için mücadele ettiler.Dokulumazlık oyonunu kazanan takım hangi takım oldu?detaylar haberimizde..

Kıyasıya mücadele!

Dominik'te Survivor All Star heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.15 mART akşamı çok zor bir oyun oynandı.Dokunulmazlığı kazanmak iin iki takımda büyük mücadele sergiledi.

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı.Bu sorunun cevabı belli olduğunda burada olacak.Bizden sakın ayrılmayın.

Durum 9-9 oldu inanılmaz bir mücadele oldu 9-6'dan gönüller durumu 9-9 yapmayı başardı.Gönüller son oyunu kazandılar ve dokunulmazlığı aldılar..


Survivor'da gönüller takımında ipler gerildi tartışmalar başladı işte o anlar!Survivor All Star'da gönüller takımında tartışmalar çıkmaya başladı.Ödül oyununu kaybedince gönüller takımı kağıt helva gibi dağıldı.Şok görüntülerin yaşandığı o anlar ile ilgili detaylar haberimizde..

Survivor'un 15 Mart günü ekrana gelecek olan bölümünde gönüller takımı arasındaki tartışmalar geceye damgasını vuracak.Sahra ile Özlem Bozok ile Begüm ve Turabi arasındaki tartışamalar ve gerginlikler var.Survivor tüm hızıyla devam ediyor.Dominikte gerginlik had safada bu kez gönüllüler takımında kavga öçıktı.