Sema Öztürk'ten İmirzalioğlu'na methiyeler

Sema Öztürk'ten İmirzalioğlu'na methiyeler
Güzel oyuncu Sema Öztürk'tek Kenan İmirzalioğlu itirafı geldi.Karadayı dizisinde beraber rol aldıkları Kenan İmirzalioğlu'na methiyerler dizen Sema Öztürk sıkı bir İmirzalioğlu hayranı olduğunuda itiraf etti.
 Güzel oyuncu Sema Öztürk'tek Kenan İmirzalioğlu itirafı geldi.Karadayı dizisinde beraber rol aldıkları Kenan İmirzalioğlu'na methiyerler dizen Sema Öztürk sıkı bir İmirzalioğlu hayranı olduğunuda itiraf etti.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programı için soruları yanıtlayan Öztürk, her kadın gibi mücevher kullanmayı sevdiğini söyledi. ‘Karadayı’ dizisine aslında çok geç; ikinci sezonun sonuna doğru başladığını anlatan Öztürk, şunları anlattı:

 

’Kaslı ve yakışıklı rol arkadaşlarına kim hayır der’
Oyuncu Sema Öztürk Karadayı dizisine nasıl dahil olduğunu anlattı.Oyuncu Sema Öztürk, ‘Karadayı’ dizisinde birlikte oynadığı Kenan İmirzalıoğlu için "Çok keyifli çalışılan, profesyonel bir oyuncu" derken, "Birlikte rol aldığımız bütün karakterler kaslı, iyi kalpli, çok yakışıklı olsa kim hayır der ki" diye konuştu.

 

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra’ programı için soruları yanıtlayan Öztürk, her kadın gibi mücevher 


 

‘Karadayı’ dizisine aslında çok geç; ikinci sezonun sonuna doğru başladığını anlatan Öztürk, şunları anlattı:

 

"Zor bir rolü; assolisti oynayacaktım. Deneme kaydı istediler. Şarkı söyledim orada. Sesim fena değil. Ama oynayacağım karakterin muhteşem bülbül gibi bir sese sahip olması lazımdı. Kayıt çok güzel geçti, şarkıcılarla bile yarıştım bir aslında. Rolü kaptım. Karadayı’ya girdiğime çok mutluyum. Dizi için rolde birbirimize saldırabiliyor, kavga edebiliyoruz. Gerçek hayatımızda çok güzel diyalogları olan birlikte eğlenmeyi, mutluluğu, acıyı sevgiyi paylaşan bir ekibiz."  kullanmayı sevdiğini söyledi.Kenan İmirzalıoğlu kimdir?

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’nın Bala İlçesi’ne bağlı Üçem Köyü’nde doğdu. İlkokulu doğduğu köyde okudu. 12 yaşına gelince orta öğrenim için Ankara’ya teyzesinin yanına gitti. Ortaokul ve liseyi Ankara’da bitirdi.

Başarılı bir öğrenciydi. Okulun basket takımında oynadı. Üniversite seçme sınavını ilk girişte kazanamadı. Köyüne döndü ve üniversite sınavına hazırlandı. İkinci girişinde Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazandı. Böylece İstanbul’a geldi.

Okul arkadaşlarının ısrarı üzerine bir ajansta mankenliğe başladı. Daha sonra Best Model Of Turkey’in elemelerine katıldı. Birinci seçildi. Birinci olduğu için Best Model Of The World’e katıldı. Orada da birinci oldu. İlk defa bir Türk, bu yarışmada dünya birincisi oldu.

Yarışmadan sonra dizi teklifleri başladı. Yönetmen Osman Sınav, ona Deli Yürek dizisinin başrol oyunculuğunu teklif etti. Osman Sınav’ı sevdiği için teklifi kabul etti. Dizi çok beğenildi. Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynadı.

Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika’ya gitti. Amerika’dan dönünce bir çok film ve dizi için teklif aldı. Uğur Yücel’in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul etti. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol aldı.

Osman Sınav, 1962 Yılı’nda gösterime giren Acı Hayat isimli Türk filmini dizi yapmaya karar verdi. Sınav, film için Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürdü. Acı Hayat dizisinde oynadı.