Meryem Uzerli galaya öyle bir kıyafetle geldi ki...

Meryem Uzerli galaya öyle bir kıyafetle geldi ki...
Meryem Uzerli galaya öyle bir kıyafetle geldi ki...Güzel yıldız Meryem Uzerli'nin Özcan Deniz'in filminin galasında giyindiği kıyafet magazin gündemini salladı.
Güzel oyuncu Meryem Uzerli rol alacağı filmle Özcan Deniz'in filminin yapımcılığını üstlenen şirketin aynı olması sebebi ile galaya katıldı.

Geceye beyaz spor ayakkabı ve takım elbiseyle katılan oyuncu “Bugün adam oldum sizler için” dedi. Filmi çok beğendiğini söyleyen Uzerli, “Hala konuşamıyorum, ağlıyorum. Büyük konuşmayayım ama bu kadar güzel bir film izlemedim” diye konuştu.

Ayşe Ayşin Turan ile Şükrü Özyıldız'ın oynadığı 'Sevimli Tehlikeli' filminin galası Özdilek AVM'de yapıldı. Özcan Deniz'in yazıp yönettiği filmin galasına Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay ve Kerem Bürsin gibi ünlü simalar katıldı. 'Bu filmde kendimle anlaşamadım o yüzden kendime rol yazmadım' diyerek filmde neden rol almadığını açıklayan Deniz'i gecede Meryem Uzerli de yalnız bırakmadı. Takım elbisesiyle maskülen bir tarza bürünen Uzerli, kostümü hakkında 'Ben bugün adam oldum sizler için' yorumunda bulundu. Habercilerin 'Özcan Deniz'in projesinde yer almak ister misiniz?' sorusuna 'Böyle güzel bir senaryo olursa evet dememek için deli olmak lazım" diyerek yeşil ışık yaktı.