Merve Boluğur'u majyajsız görenler şok oldu!

Merve Boluğur'u majyajsız görenler şok oldu!
Merve Boluğur'u majyajsız görenler şok oldu!İşte karşınızda makjaysız hali ile Merve Boluğur..Merve Boluğur Nişantaşı’nda görüntülendi.Bakımlı hali ver güzel görünümü ile herzaman karşımıza çıkan Merve bu kez makjaysız hali ile çıktı karşımıza..Merve'nin bu hali görenleri adeta şok etti.
 Merve Boluğur'u majyajsız görenler şok oldu! İşte karşınızda makjaysız hali ile Merve Boluğur..Merve Boluğur Nişantaşı’nda görüntülendi.Bakımlı hali ver güzel görünümü ile herzaman karşımıza çıkan Merve bu kez makjaysız hali ile çıktı karşımıza..Merve'nin bu hali görenleri adeta şok etti.

Oyuncu Merve Boluğur’u sade ve iddiasız haliyle görenler tanımakta güçlük çekti. 25 Nisan 2015 Merve Boluğur’u görenler tanıyamıyor! Merve Boluğuru görenler tanıyamıyor. Sevgilisi Murat Dalkılıç ile barıştığı öne sürülen Merve Boluğur, Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü oyuncu, "Kafamı nereye çevirsem sizi görüyorum. Sabah akşam beni mi takip ediyorsunuz?" diye belirtti . Güzelliğiyle dikkatleri çeken oyuncu Merve Boluğur, makyajsız olarak görüntülendi. Bakımlı halleriyle bildiğimiz ünlü oyuncu makyajsız görüntüsüyle şaşırttı. Ünlü oyuncunun makyajsız halinin çok farklı olduğu gözlendi. 

Sevgilisi Murat Dalkılıç ile barıştığı iddia edilen Merve Boluğur, Nişantaşı’nda görüntülendi. Ünlü oyuncu, "Kafamı nereye çevirsem sizi görüyorum. Sabah akşam beni mi takip ediyorsunuz?" dedi.

Aynı gün lüks cipi ile görüntülenen Murat Dalkılıç ise barışma iddialarına, "Henüz öyle bir şey yok" diye yanıt verdi. Ünlü oyuncunun makyajsız halinin çok farklı olduğu gözlendi.