Kenan İmirzalıoğlu'ndan şok eden görüntüler

Kenan İmirzalıoğlu'ndan şok eden görüntüler
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şok eden görüntüler!'Karadayı' dizisinin yönetmeninin doğum gününe katılan ünlü oyuncu, çıkarken görüntü almak isteyen muhabirlere dönerek, "Peşimden gelmeyin! Bu saatte konuşmam." dedi.Karizmatik aktörün sert çıkışı sosyal medyayı adeta salladı.

'Karadayı' dizisinin yönetmeninin doğum gününe katılan ünlü oyuncu, çıkarken görüntü almak isteyen muhabirlere dönerek, "Peşimden gelmeyin! Bu saatte konuşmam." dedi.Karizmatik aktörün sert çıkışı sosyal medyayı adeta salladı.

Yönetmen Uluç Bayraktar’ın doğum günü Cihangir’deki bir kafede kutlandı. Çok sayıda oyuncunun katıldığı partide Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç ve Bergüzer Korel de vardı. Azerbaycan’daki film çekiminden döner dönmez eşiyle partiye katılan Ergenç, “Çekimlerim bundan böyle Türkiye’de devam edecek” dedi. Partiye yeni sevgilisi oyuncu Eylül Su Sapan ile katılan Rıza Kocaoğlu, yeni ilişkisini kimseden saklamadığını gösterdi. Mekandan Emre Kınay’la ayrılan Barış Falay ise “Arkadaşımız Uluç Bayraktar’ın doğum gününe geldik, şimdide evimize gidiyoruz” diyerek otomobiline bindi. Partinin sonunda yeni yaşını kutlayan Uluç Bayraktar ise Rıza Kocaoğlu ekiple başka bir mekana geçip oradan taksiye bindi.