Kardashian'ın babasının cinsiyet değişimiğ magazin gündemini çalkaladı!

Kardashian'ın babasının cinsiyet değişimiğ magazin gündemini çalkaladı!
Kardashian'ın babasının cinsiyet değişimiğ magazin gündemini çalkaladı!Kim Kardashian'ın babası kadın olduktan sonra ilk kez! objektiflere yakalandı!Kalçaları ile ün yapan ermeni asıllı realty şov yıldızı Kim Kardashian'ın babası cinsiyet değiştirerek kadın olmuştu.İlk kez kemaralara yakalandı.
Kardashian'ın babasının cinsiyet değişimiğ magazin gündemini çalkaladı! Kim Kardashian'ın babası kadın olduktan sonra ilk kez! objektiflere yakalandı!Kalçaları ile ün yapan ermeni asıllı realty şov yıldızı Kim Kardashian'ın babası cinsiyet değiştirerek kadın olmuştu.İlk kez kemaralara yakalandı.

Kim Kardashian'ın babası kadın olduktan sonra ilk kez!Ünlü, realty şov yıldızı ermeni asıllı kalçaları ile ün yapan Kim Kardashian'ın babası  Bruce Jenner ilk kez kadın olarak görüntülendi.

TV yıldızı Bruce Jenner'ın cinsiyet değiştireceği biliniyordu. Kadın kıyafeti giyinen Jenner, önceki gün ilk kez objektiflere yakalandı. Jenner, 65 yaşında altı çocuk babasıydı.

Kim Kardashian'ın üvey babası artık saklanmıyor. TV yıldızı Bruce Jenner'ın cinsiyet değiştireceği biliniyordu ancak kadın kıyafeti giyinen Jenner, önceki gün objektiflere yakalandı.

65 yaşındaki altı çocuk babası Jenner, ilk kez böyle görüntülendi.Katıldığı bir televizyon programında konuşan Kim Kardashian, Bruce Jenner'ın her zaman yanında olduklarını ve kendisini desteklediklerini belirtmişti.


kaynak:vatan