İvana Sert öyle bir süt sağdı ki yer yerinden oynadı

İvana Sert öyle bir süt sağdı ki yer yerinden oynadı
İvana Sert öyle bir süt sağdı ki yer yerinden oynadı!Ivana Sert'in süt sağdığı sahne gündeme bomba gibi düştü!!İlker Ayrık'ın Yapışık Kardeşler filmi ile beyazperdeye de adımını atan seksi moda ikoncanı Ivana Sert'in filimdeki süt sağma sahnesi sosyal medyayı salladı.
VİDEO-İlker Ayrık'ın Yapışık Kardeşler filmi ile beyazperdeye de adımını atan seksi moda ikoncanı Ivana Sert'in filimdeki süt sağma sahnesi sosyal medyayı salladı.

İlker Ayrık'ın Yapışık Kardeşler filmi ile beyazperdeye de adımını atan seksi moda ikoncanı Ivana Sert'in filimdeki süt sağma sahnesi sosyal medyayı salladı.

İvana Sert öyle bir süt sağdı ki...Ivana Sert'in süt sağdığı sahne gündeme bomba gibi düştü!

İlker Ayrık'ın ilk kez yönetmenlik yaptığı filmde Vahşi Cazibe rolüyle beyaz perdeye merhaba diyen İvana Sert, başarılı oyunculuğu ve sürpriz sahneleriyle parmak ısırttı.


Çekimlerinin bir bölümünün Balıkesir’in Edremit ilçesinde yapılan filmde İvana Sert bir sahnede süt sağıyor. Cesur dekolteleriyle yürek hoplatan İvana Sert bu sahnesiyle uzun süre konuşulacağa benziyor Rolüne köylü kadınlarla birlikte hazırlanan İvana Sert, süt sağmayı kısa sürede öğrenip başarılı bir performans sergiledi.