İşte Benim Stilim'in yeni bomba seksi güzeli Çağla Çetinöz Kimdir!Otobiyografisi

İşte Benim Stilim'in yeni bomba seksi güzeli Çağla Çetinöz Kimdir!Otobiyografisi
İşte Benim Stilim'in yeni bomba seksi güzeli Çağla Çetinöz Kimdir?Otobiyografis ve harika fotoğrafları..İşte Benim Stilim'e 6. haftada iki yeni yarışmacı katıldı. Bunlardan ilki Çağla oldu. İşte Benim Stilim yeni yarışmacısı Çağla hakkında bilinmeyenler ve biyografisi..
İşte Benim Stilim Çağla Çetinöz Kimdir?Özgeçmişi  ve harika fotoğrafları..İşte Benim Stilim'e 6. haftada iki yeni yarışmacı katıldı. Bunlardan ilki Çağla oldu. İşte Benim Stilim yeni yarışmacısı Çağla hakkında bilinmeyenler ve biyografisi..İşte Benim Stlim YepYeni Yarışmacı Çağla Çetinöz Kimdir?Özgçemişi muhteşem resimleri


 İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı stil konusunda iddialı olduğunu söyledi. Tarzına güvendiğini ve finale kadar gidebileceğini söyleyen Çağla iddialı görünüyor. Yeni yarışmacı podyumda yürüdükten sonra diğer yarışmacılara karşı önyargılı olduğunu söyleyerek eleştirilerde bulundu. Diğer kızlar ile ilgili yorumlar yaptı.


İŞTE BENİM STİLİM YENİ YARIŞMACILARI KİMLER?

İşte Benim Stilim finalinde yeni yarışmacılar da ilk kez kameralar önüne çıktı. Yeni yarışmacılar arasında bol bol yabancı yer alıyor. Diyarbakır 'dan gelen güzel yarışmacı da öne çıkan isimlerden biri oldu. İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları: Elçin Kayadibi Şenel, Ezgi Ünal, Ceren Gündüz, Mihriban Akgül, Tümay Tali, Didem Ezgi Akın, Sima Şerafetoniya, Şilan Makal, Neda Poursaeid, Duygu Barazi, Sinem Umaş, Büşra Eyen Siral.