İşte Benim Stilimin bomba esmer güzeli Şilan Makal kimdir!Otobiyografisi

İşte Benim Stilimin bomba esmer güzeli Şilan Makal kimdir!Otobiyografisi
İşte Benim Stilimin bomba esmer güzeli Şilan Makal kimdir?Otobiyografisiiİşte Benim Stilim yeni yarışmacıları ile TV8 ekranlarıdna olacan Şilan Makal ile igili detaylar haberimizde..
İşte Benim Stilimin esmer bombası Şilan Makal kimdir kaç yaşında?Özgeçmişi..İşte Benim Stilim yeni yarışmacıları ile TV8 ekranlarıdna olacan Şilan Makal ile igili detaylar haberimizde..

21 yaşında tarih okuyor. son sınıfta bir dersi var bitirmek için.. Üniversitede kalmak istiyorum. Giyinmeyi çok seviyor. Bir ders için bir yılı boş geçirmek istememiş. Kardeşlerinin en büyüğü 3 kardeşler.. 

İŞTE BENİM STİLİM YENİ YARIŞMACILARI KİMLER?

İşte Benim Stilim finalinde yeni yarışmacılar da ilk kez kameralar önüne çıktı. Yeni yarışmacılar arasında bol bol yabancı yer alıyor. Diyarbakır 'dan gelen güzel yarışmacı da öne çıkan isimlerden biri oldu. İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları: Elçin Kayadibi Şenel, Ezgi Ünal, Ceren Gündüz, Mihriban Akgül, Tümay Tali, Didem Ezgi Akın, Sima Şerafetoniya, Şilan Makal, Neda Poursaeid, Duygu Barazi, Sinem Umaş, Büşra Eyen Siral.