İşte Benim Stilim'den kim elendi!

İşte Benim Stilim'den kim elendi!
İşte Benim Stilim'den kim elendi?İşte Benim Stilim'den elenen isim belli oldu..İşte Benim Stilim 15 Mayıs eleme gecesinde ' kim elendi ' sorusunun yanıtı belli olmadı ve süprizde çıkmadı.Dün habervan.com olarak Cerem Güngüz'ün elendiğini yazmıiştık
 TV8 ekranlarındaki İşte Benim Stilim eleme gecesinde gecenin en stil yarışmacısı Gülşah oldu. İşte Benim Sitilim jürisinden en düşük puanı alan ise Cerem Gündüz oldu. Yarışmacılarda elenmek üzere Didem Ezgi Akın 'in adını verdiler. Peki kim elendi? 
İşte Benim Stilim 'de gecenin dikkat çeken gelinlik gösterisi Sinem Umaş 'ın gelinlikle yaptığı şov oldu. Futbolcu sevgilisinden bir türlü evlilik teklifi alamayan Sinem Umaş tüm umudunu bu geceye bağlamıştı. Sevgilisinin gelinlikle İşte Benim Stilim eleme gecesinde önünde diz çöküp evlilik teklif etmesini bekliyordu. Ancak Sinem Umaş'ın evlilik teklifi hayali gerçekleşmedi. 

İşte Benim Stilim yarışmasında hafta içinde en çok yıldız alan Gülşah, Çağlar, Zeynep oldu. Bu isimler elenmek üzere adları söylenemedi. Gülşah giydiği gelinlikle de gecenin en iyisi seçildi. 

Eleme gecesinde gelinlik konseptiyle gelen yarışmacılar içinde jüriden en düşük puanı alan Cerem Gündüz oldu. İzmir'den yarışma için İstanbul'a taşınan Cerem Gündüz "Elenirsem çok üzüleceğim" dedi. Yarışmacılar ise Didem Ezgi Akın 'ın adını vererek onun jürinin önüne gönderdiler. 

JÜRİNİN VERDİĞİ OYLAR DİDEM Mİ CEREM Mİ?

Sinan Engin Didem elensin dedi. 
Kemal Doğulu Cerem elensin dedi
Uğurkan Erez Didem elensin dedi
İvana Sert Cerem elensin dedi. 
Nur Yerlitaş 'ın vereceği oy İşte Benim Stilim'de bu hafta elenen ismi belirledi. Nur Yerlitaş Cerem Gündüz elensin dedi ve giden ismi belirledi. 

Cerem Gündüz İşte Benim Stilim 'den elenince 'Tarzı benden zayıf olan ve benden önce gitmesi gereken isimler vardı" diyerek elenmesini yorumladı.