İşte Benim Stilim Kim Elendi!İşte Benim Stilim Kim Veda Etti! Elçin mi, Tümay mı!

İşte Benim Stilim Kim Elendi!İşte Benim Stilim Kim Veda Etti! Elçin mi, Tümay mı!
İşte Benim Stilim Kim Elendi!İşte Benim Stilim Kim Veda Etti? 01.05.2015 Cuma! Elçin mi, Tümay mi? İşte Benim Stilim kim veda etti, İşte Benim Stilimde dün akşam kim elendi, İşte Benim Stilim 1 Mayıs kim elendi?İşte Benim Stilimde geçen hafta Büşra Siral elendi. 1 Mayıs Cuma akşamı TV8 ekranlarında İşte Benim Stilim yarışma programı yine heyecan dolu bir eleme gecesiyle izleyicinin karşısına çıktı. İşte Benim Stilim’de bu hafta Elçin Kayadibi elendi.

Bu hafta ’ kim elendi ’ sorusunun yanıtını veren İşte Benim Stilim yarışması saat 22.45 ’te TV8 ekranlarında başladı. Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim ’de jürinin önüne Tümay Tali ve Elçin Kayadibi çıktı.

Peki jürinin oyları sonunda İşte Benim Stilim ’de bu hafta kim elendi? İşte elemede yaşananlar.


İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri üyesi Mahmut Tuncer oldu. Türküleriyle eleme gecesini renklendiren Mahmut Tuncer , Nur Yerlitaş’ı mest etti. İşte Benim Stilim’de bu hafta konsept dönem kıyafetleri oldu.

İŞTE BENİM STİLİMDE BU HAFTA KİM ELENDİ?

Konsept performansları sonunda eleme gecesinde jüriden en düşük oyu Ezgi Ünal ve Elçin Kayadibi aldı. Ezgi Ünal taçlı olduğu için Elçin Kayadibi elenmek üzere jürinin önüne çıkan isim oldu. İlk ismin belli olmasının ardından yarışmacılar bir arkadaşlarının isimlerini verdi. İşte Benim Stilim yarışmacılarının tamamının tercihi Tümay Tali oldu.

İŞTE BENİM STİLİM JÜRİSİNİN OYLARI

Tümay Tali ile Elçin Kayadibi elenmek üzere jürinin önüne geldi. İşte Benim Stilim jürisinin oylarıyla bu hafta elenen isim kim oldu işte oylar;

Nur Yerlitaş Tümay Tali elensin dedi.
Mahmut Tuncer Elçin Kayadibi’nin elenmesi için adını verdi.

Kemal Doğulu ’severek gitsin diye Tümay Tali yazdım. Kalırsan bundan sonra benden sana zırnık yok’ dedi.
Uğurkan Erez ise Elçin Kayadibi elensin dedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim dönem konseptinin işlendiği 1 Mayıs gecesi elemesinde Elçin Kayadibi giydiği kıyafetle en kötü puanı alan isim oldu.  İşte Benim Stilim Yarışmasından bu haftaki elenen isim Tümay oldu.

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri üyeliğini yaptığı İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı yaşandı. İşte Benim Stilim’de jüri üyelerinden en az oyu alan Elçin, elenme için ilk isim oldu. İşte Benim Stilim’de bir ilk oldu ve bütün yarışmacılar aynı ismi söyledi. Yarışmacılar yaptıkları seçim sonrası Tümay’ın adını söylediler.

Jüri üyeleri podyuma çıkan Elçin ve Tümay arasında bir seçim yaptı.  İşte Benim Stilim jürisi Tümay Tali ile Elçin Kayadibi arasında tercihini yaptı. Giden ismi belirleyen İvana Sert’in oyu oldu. Jürinin yaptığı seçim sonrası Elçin yarışmadan elenen isim oldu.

ELÇİN KAYADİBİ KİMDİR?


İşte Benim Stilim kızlarından Elçin Kayadibi sürpriz bir şekilde 1 Mayıs eleme gecesinde yarışmaya veda etti.

İşte Benim Stilime katılan Elçin Kayadibi aslen Sivaslı.. İstanbul’da ikamet eden Elçin Kayadibi yarışmanın iddialı isimleri arasındaydı. Ancak bu hafta eleme gecesinde en kötü performansı gösterince kendini jürinin önünde buldu. 40 numara ayakkabı giymesi ile bilinen Elçin Kayadibi ’nin boyu ise 1.82.

Kendi tarzına çok güvendiğini söyleyen Elçin Kayadibi evli ve bir güzellik salonu işletiyor.

İvana Sert beraberlik sebebiyle elenecek ismi belirleyecek. İvana Sert ’Tarzlarınız aynı ama terbiyeniz farklı. Sadece bir sebep yüzünden Tümay’ın ismini yazmayacağım. Bizimle bunu öğreneceksin" dedi.

İvana Sert sürpriz yaparak Elçin Kayadibi elensin diyerek Tümay Tali’yi ipten aldı.


KİMLER KORUMA ALTINDAYDI?


İşte Benim Stilim bu hafta koruma altına alınan isimler Şilan Makal ile Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal olduğu için elenmek üzere adları söylenemedi.


TÜMAY TALİ KİMDİR İFŞAATLAR ŞOK ETTİ

İşte Benim Stilim cuma gecesi son bölümde Tümay Tali bombası patladı. Yarışmacılar Tümay Tali ile ilgili aldıkları bilgileri aktarınca gurbetçi yarışması şoke oldu.

SİMA ŞERAFETTİNOVA YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRDI

İşte Benim Stilim’de yarışmacı Sima Şerafettinova yine ortalığı karıştırdı. Azerbaycanlı yarışmacı yarışmacılarla ’bağırma’ üzerine kavga etti.


KAYNAK; İNTERNETHABER.COM