İşte Benim Stilim 24 Nisan gecesi kim elendi neler yaşandı!

İşte Benim Stilim 24 Nisan gecesi kim elendi neler yaşandı!
İşte Benim Stilim 24 Nisan gecesi kim elendi neler yaşandı?Linet'in konuk jüri olduğu İşte Benim Stilim eleme gecesinde konsept Yaza Merhaba Partisiydi. İşte Benim Stilim'de Sinem ve Büşra sona kaldı. İşte elenen isim
 İşte Benim Stilim 24 Nisan gecesi kim elendi neler yaşandı?Linet'in konuk jüri olduğu İşte Benim Stilim eleme gecesinde konsept Yaza Merhaba Partisiydi. İşte Benim Stilim'de Sinem ve Büşra sona kaldı. İşte elenen isim

İşte Benim Stilim'de en kötü puanı alarak elemeye çıkan ilk isim Büşra Eyen Siral oldu. Ardından yarışmacılar elenmesini istedikleri ismi söylediler. En çok adı söylenen kişi Sinem Umaş oldu ve İşte Benim Stilim jürisinin önüne çıktı. Sinem Umaş adının söylenmesine hayli öfkelendi ve yarışmacılara tavır koydu. Sinem Umaş ve Büşra Eyen Siral karar için İşte Benim jürisinin önüne geçti. 
 
İŞTE BENİM STİLİMDE ELENEN İSİM...
 
Bu hafta İşte Benim Stilimde kim elensin sorusuna jürinin verdiği yanıt şöyle;
 
Linet Büşra elensin dedi. 
Nur Yerlitaş Büşra elensin dedi. 
İvana Sert ise Sinem Umaş elensin dedi. 
Uğurkan Erez 'Sinem Umaş' elensin dedi. 
Elenen yarışmacıyı Kemal Doğulu'nun oyu belirledi. Kemal Doğulu Büşra Eyen Siral elensin diyerek bu hafta elenen ismi ilan etti. 
 

 
BÜŞRA EYEN SİRAL KİMDİR?
 
29 yaşındaki Büşra Eyen Siral Bulgaristanlı ve 9 yıldır dans ediyor. İşte Benim Stilimde bu hafta elenen Büşra Eyen Siral güler yüzlü vedasıyla Nur Yerlitaş'ı kendisine hayran bıraktı. 
 
Eleme gecesinde en kötü seçilen Büşra Eyen Siral ünlü popçu Gökhan Özen 'in dansçısı olarak tanındı. Büşra Eyen Siral ilk günden itibaren hep kötü puanlar aldı ve hiç tarz seçilmedi. 
 
NUR YERLİTAŞ AYAĞA KALKTI
 
İşte Benim Stilime Nur Yerlitaş damga vurdu. Sahneye sonradan çıkan Nur Yerlitaş herkesi şaşırttı

İşte Benim Stilim eleme gecesinde yarışmacılar Yaz Partisi konseptiyle podyuma çıktı. Yaza Merhaba konsepti ile jüri üyelerinin karşısına gelen yarışmacılardan Mihriban Akgül jüri üyelerini mest etti. Jüri üyeleri Mihriban Akgül'e 5 puan verirken Nur Yerlitaş, "Mihriban sen cennetten mi çıktın" dedi.
 
Konuk jüri üyesi Linet'de Mihriban Akgül'e Arapça seslenerek 5 puan verdi.
 
İşte Benim Stilim eleme gecesinde Kemal Doğulu, İvana Sert ile dans etti. İşte Benim Stilim 24 Nisan Cuma eleme gecesinde Linet söyledi Kemal Doğulu, İvana Sert ile romantik dans etti.
 
İşte Benim Stilim'de  Cuma geleme gecesi heyecanı yaşanıyor, İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri üyesi şarkıcı Linet. İşte Benim Stilim'de eleme gecesi heyecanı sürüyor. İşte Benim Stilim eleme gecesine şarkılarıyla renk katan Linet, duygusal şarkılarıyla jüri üyelerini mest etti. Şarkıcı Linet'in İşte Benim Stilim eleme gecesinde söylediği şarkıya ise Kemal Doğulu ve İvana Sert dans ederek eşlik etti. Kemal Doğulu daha önce Öykü Serter ile yaptığı danslarla biliniyordu. Ancak Kemal Doğulu bu geceki eleme gecesinde İvana Sert ile romantik bir dans yaptı.
 
İşte Benim Stilim eleme gecesinde yarışmacı Sima Şerafettinova, jüri üyelerinin yanından dönerken biranda yere düştü. Ayakkabısının azizliğine uğrayan güzel yarışmacı Sima Şerafettinova, ayağı burkulunca stüdyoda yere düştü. Sima Şerafettinova'nın yardımına Öykü Serter, Kemal Doğulu ve yarışmacılar koştu.
 
13 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar.. Gecenin konsepti ise “Yaza Merhaba Partisi ”. Yaza Merhaba kıyafetleri ile ekrana gelecek olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşandı.