İşte Benim Stilim 2016 ünlüler 8 Ocak elenen isim..

İşte Benim Stilim 2016 ünlüler 8 Ocak elenen isim..
İşte Benim Stilim 2016 ünlüler 8 Ocak 2016'da elenen isim belli oldu
İşte Benim Stilim 2016 ünlüler 8 Ocak kim elendi? Fenomen moda yarışması İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler ilk eleme gecesinde kim elendi belli olduİşte Benim Stilim 2016 ünlülerde kim elendi?8 Ocak 2016

İşte Benim Stilim'de kim elendi sorusunun yanıtı TV8 ekranında saat 03.25'te ortaya çıktı. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları arasından ilk elenen isim Esra Sönmezer oldu. 
Serdar Ortaç ve Hande Yener'in konuk olduğu İşte Benim Stilim Ünlüler eleme gecesinde bu hafta konsept 80'ler ve dans oldu. Serdar Ortaç yarışmaya geç dahil olduğu için puan veremedi.
İŞTE BENİM STİLİM 'DE KİM ELENDİ? - 8 OCAK ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim 8 Ocak eleme gecesinde yarışmadan ilk elenen isim belli oldu. Hafta içinde jüriye saydırıp stüdyoyu terkeden Neslihan Önder elenecek isimler arasında yer aldı ancak diğer yarışmacılar tarafından koruma altına alındı. Peki sonuç ne oldu? İşte Benim Stilim'de ilk kim elendi?

Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin arasından Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez; Esra Sönmezer derken, Neslihan Yargıcı ve Hande Yener; Yeşim Erçetin için gitmesi yönünde oy kullandı.
Böylelikle Esra Sönmezer, İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler'e veda eden ilk isim oldu.

İşte Benim Stilim 8 Ocak eleme gecesinde konsept 80'ler ve dans olunca ortaya renkli görüntüler çıktı.

Gala gecesinde 10 bin liralık haftalık ödül için yarışan 14 yarışmacıdan Berna Öztürk kostüm ve dans performansıyla jüriden gecenin en yüksek puanını alıp 10 bin liranın sahibi oldu.
İşte Benim Stilim 2016 ünlüler yarışmasının ilk galası hayli renkli oldu. Serdar Ortaç ve Hande Yener 'in düeti 'İki Deli' de gecede yer aldı.
İŞTE BENİM STİLİM 2016 YARIŞMACILARI KİMLER?

TV8 kanalında izleyici ile buluşan İşte Benim Stilim 2016 ünlüler yarışmacıları arasında Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Gizem Özdilli, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Sevil Uyar, Neslihan Önder ve Şarkıcı Hatice yer alıyor. İşte Benim Stilim 2016 birincisi 200 bin lira ödül kazanacak.
İŞTE BENİM STİLİM NESLİHAN ÖNDER KİMDİR OLAY KAVGASI

İşte Benim Stilim 2016 'nın ilk haftasına Neslihan Önder 'in çıkardığı kavga damga vurdu. Jürinin karizmasını fena halde çizen Neslihan Önder önce onlara saydırdı, ardından yarışmacının saçlarını çekti en sonunda da stüdyoyu terketti. Neslihan Önder aşırıya kaçan bu reaksiyonuna rağmen diskalifiye edilmedi ve bugün yine yayındaydı.