İbrahim Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl!

İbrahim Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl!
İbrahim Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl?İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili flaş gelişmeler!İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile alakalı son gelişmeler var!Amerika'da ameliyat olan ibrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile alakalı haberler gelmeye devam ediyor.Çok kritik bir ameliyat geçiren İbrahim Tatlıses hayranları Amerika'dan gelecek haberleri 4 gözle bekliyorlar.
 İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili flaş gelişmeler!İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile alakalı son gelişmeler!Amerika'da ameliyat olan ibrahim Tatlıses'in sağlık durumu ile alakalı haberler gelmeye devam ediyor.Çok kritik bir ameliyat geçiren İbrahim Tatlıses hayranları Amerika'dan gelecek haberleri 4 gözle bekliyorlar.

ABD'de riskli bir ameliyat geçiren ve hayati tehlikesi devam eden İbrahim Tatlıses'le ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

İşte Tatlıses'e dair tüm gelişmeler: 

- Sanatçı uyandırıldı ve makineye bağlı olmaksızın nefes alıp vermeye başladı.- Yapılan ameliyatla Tatlıses'in kafasından 10 mm kemik çıkarıldı. Tatlıses operasyondan sonra hastane mikrobu kaptı. Bu nedenle karnı şişti.

- Önceki gün hastane odasında babasının yanına giden İdo Tatlıses "Baba beni duyuyorsan sağ ayağını oynat" dedi. İmparator çağrıya karşılık verdi ve ayağını oynattı.

- Ayrıldığı eşi ve kızı Elif Ada'nın annesi Ayşegül Yıldız, Tatlıses'in İbo Show programında söylediği en sevdiği şarkıların kayıtlarını sanatçıya dinletiyor.

- Oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna, Tatlıses'e rehabilitasyon sürecinde destek olmak için Miami'de ev tutacak. Tuna'nın ev arayışları sürüyor. (HT Magazin)