Hülya Avşar'ın konuğu olan Ebru Şallı'dan bomba itiraflar!

Hülya Avşar'ın konuğu olan Ebru Şallı'dan bomba itiraflar!
Hülya Avşar'ın konuğu olan Ebru Şallı'danbomba itiraflar geldi.TV8'de ekranlara gelen Koyu kıyafetin zorunlu olduğu Hülya Avşar’ın programının bu haftaki konuğu güzel yıldız Ebru Şallı oldu.Ebru Şallı hayatına dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 Avşar'ın konuğu olan Ebru Şallı'dan çarpıcı itiraflar geldi.TV8'de ekranlara gelen Koyu kıyafetin zorunlu olduğu Hülya Avşar’ın programının bu haftaki konuğu güzel yıldız Ebru Şallı oldu.Ebru Şallı hayatına dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hülya Avşar’ın TV8’deki programının bu akşamki konuğu güzel yıldız Ebru Şallı. Ebru Şallı Sinan Akçıl’dan Harun Tan’a bilinmeyenlerini anlatacak. Hülya Avşar 19. Yeni bölüm tanıtımından da anlayacağımız üzere gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar yapacak.

İşte Ebru Şallı’nın konuşmasından bazıları;

ERKEK DEDİĞİN GÜÇLÜ OLACAK

Ebru Şallı: Erkek biraz daha güçlü olmalı

Koyu giyinmenin zorunlu olduğu Hülya Avşar’ın programında Ebru Şallı’ya sorduğu “Senin gibi bir kadının erkekten beklentileri ne olabilir?” sorusuna şu yanıtı verdi.

AŞK GÜZEL BİR ENERJİ….

“Mutlu olmak ve güzel enerji… Aşk bence çok güzel bir enerji veriyor”

Ebru Şallı Hülya Avşar’ın bir diğer sorusuna ise “Erkek kadından biraz daha güçlü olmalı. Güçsüz bulursam, benim ona saygım azalar ve aşkım da biter” diye yanıt verdi.

A’dan Z’ye Ebru Şallı’nın tüm bilinmeyenlerini soracak olan Hülya Avşar’ın programı bu akşam 23.15’te TV8’de.