Gülben Ergen oto stop yaparsa ne olur!

Gülben Ergen oto stop yaparsa ne olur!
Gülben Ergen oto stop yaparsa ne olur?Güzel şarkıcı Gülben Ergen yanında cüzdanı ve parası olmayınca oto stop yaptı ve bunu sosyal medyadan anlattı.
 Güzel şarkıcı Gülben Ergen yanında cüzdanı ve parası olmayınca oto stop yaptı ve bunu sosyal medyadan anlattı.

Bebek’te sabah sporunu yapmak üzere yürüyüşe çıkan Gülben Ergen, yakın bir arkadaşının ani daveti karşısında planını değiştirmek isteyince başına son derece ilginç şeyler geldi. Yanında taksi parası olmayan Gülben Ergen, gülümsemesini biliniriliğine ekleyince önünden geçen ilk aracı durdurdu ve bindiği araçta başından geçenleri sosyalmedya hesabından anlattı. İşte Gülben Ergen’in ağzından o sabah macerası.
 
Şimdi şöyle oldu. Bugün Elvan’ın Doğum günü… Sabah konuştuk, sonra ben yürüyüşe çıktım. O da bana yakın bir yerde olduğunu yazdı ve 'gel' dedi. Aslında yürüyüşümü kısa kesmezdim ama hadi görmüş olurum dedim. 'Taksiye atla gel' deyince, e vakti de kısıtlı 15-20 dakikaya çıkmam lazım deyince…Napıcam?

mkânsız diye bir şey var mı? Yanımda çantam yok. E yürüyorum param da yok. Bir bayan geliyor arabasıyla… En sıcak gülümsememle iki elimi birden kaldırdım. Kadıncağızın yoldan birini almak gibi bir niyeti yoktu. Gözlüğümü çıkartıp iyice ağzım kulaklarımda gülümsememle kendisini durdurdum. Biraz geçmişti beni durduğunda. Koşuverdim, biniverdim. Kamera şakası değil dedim. O da telefondaki arkadaşına 'Kapatıyorum çünkü arabama Gülben Ergen bindi' dedi. İki bebeği olduğunu öğrenip, Elvan’ın doğum gününü ve taksiye binemediğimi anlatırken, geliverdik ve arkadaşıma yetişmiş oldum. İşte böyle başladım haftaya.