Evleneceksen gel programında canlı yayında kavga şok anlar!

Evleneceksen gel programında canlı yayında kavga şok anlar!
Evlendirme programlarında gerginlik tartışma ve entrikaların ardı arkası kesilmiyor..Bu kez Seda Sayan'ın evlendirme programında ortalık karıştı.
Evleneceksen Gel programında damat adayı Derviş'in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan diğer bir damat adayı Fatih, yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya teşebbüs etti.

Show TV'de yayınlanan Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında damat adayları birbirleri ile kavga etti.Canlı yayında şok anlar yaşandı.

Programın dün yayınlanan bölümünde damat adayı Fatih, gelin adayı Bahar’la görüşme masasında oturmuş ve ardından Bahar sürpriz bir karar vererek diğer damat adayı Derviş’ten hoşlandığını açıklamıştı.


Son bölümde Derviş ve Bahar’ın görüşmesi sırasında söz alan Fatih ile Derviş arasında söz sataşması yaşandı. Derviş’in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan Fatih yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı. sözleri üzerine sinirlenen Fatih ayağa kalktı ve Derviş’in üstüne yürüdü.

Kavga esnasında ekran buzlandırıldı ve reklam arasına tanıtımlara gidildi.Tanıtımlar sonrası programın sunucusu Uğur Arslan’ın bu tip olayları bir daha yaşamak istemediklerini söyleyerek bir seferlik tarafları affettiklerini ve diskalifiye etmediklerini açıkladı.