Ebru Polat kurukafa elbisesi ile mağazaya girdi pileli minisi ile çıktı!

Ebru Polat kurukafa elbisesi ile mağazaya girdi pileli minisi ile çıktı!
Ebru Polat kurukafa elbisesi ile mağazaya girdi pileli minisi ile çıktı!Seksi şarkıcı Ebru Polat kurukafalı elbisesi ile geldiği alışveriş merkezinde bir mağazaya alışverişe girdi.Seksi şarkıcı mağazadan farklı bir elbise ile çıktı.
Ebru Polat geçtiğimiz günlerde Selçuk Şahin ve İbrahim Çellikol'un kavgası ile gündeme gelmişti.Ebru Polat uzun zaman sonra alışveriş merkezinde görüntülendi.

Uçankuş.com'da yer alan habere göre,Şarkıcı Ebru Polat geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s Balık Ev’de arkadaşlarıyla öğle yemeği yedi.

kurukafalı elbisesiyle görüntülenen Ebru Polat daha sonra bir mağazadan alışveriş yaparak kıyafetini değiştirdi. Ebru Polat farklı kıyafetle görüntülenince, ‘İndirim vardı ve hoşuma gitti dayanamadım aldım. ‘ dedi.


Fenerbahçeli Selçuk Şahin ile İbrahim Çelikkol’un kendisi yüzünden kavga ettiği haberleri çıktığında bunalıma girdiğini söyleyen Ebru Polat, bu kez yapılan açıklamalarla moralinin yerine geldiğini ve nişanlısının olayı yanlış anlamasından korktuğunu söyledi.
Polat, ‘Sonradan yaptıkları açıklama da benimle alakası olmadığını gösterdi. Nişanlımda şaşırmıştı ama sonra inandı. Beni böyle şeylere karıştırmasınlar’ dedi.