Demet Akalın'ın modifiye otomobili sosyal medyayı salladı!

Demet Akalın'ın modifiye otomobili sosyal medyayı salladı!
Demet Akalın'ın modifiye otomobili sosyal medyayı salladı!Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında otomobil kazanan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt tepki görmüştü.Demet Akalın'ın instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı hayranları tarafından tepki gördü. Yılbaşında düzenlenen bir yarışmaya katılan demet akalın ve Okan Kurt çifti yarışmayı kazanmış ve lüks bir arabanın sahibi olmuştu. Demet Akalın, kazandığı otomobili modifiye ettirdi ve instagram sayfasında paylaştı. “Kazandığımız otomobili sevgili Murat Eken abi
 Demet Akalın'ın modifiye otomobili sosyal medyayı salladı!Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında otomobil kazanan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt tepki görmüştü.Demet Akalın'ın instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı hayranları tarafından tepki gördü.  Yılbaşında düzenlenen bir yarışmaya katılan demet akalın ve Okan Kurt çifti yarışmayı kazanmış ve lüks bir arabanın sahibi olmuştu. Demet Akalın, kazandığı otomobili modifiye ettirdi ve instagram sayfasında paylaştı. “Kazandığımız otomobili sevgili Murat Eken abim baştan tasarlamış yıkılıyoo” notuyla paylaşan Demet Akalın takipçilerinin arabayı bağışlaması gerektiğini belirten tepkisiyle karşılaştı.

Demet Akalın'ın yarışmadan kazandığı otomobili bağışlamaması daha önce de hayranlarının tepkisini çekmişti. Demet Akalın gelen tepkileri ""Hayırlarımı kendi paramla yapıyorum sizin verdiğiniz akıllarla değil. Daha iki gün önce cam giren ayağımla dalga geçtiniz. Bence siz de yeni yılda bir iyilik yapın, kimsenin malına, parasına göz dikmeyin. İnanın Allah size misliyle verir" diyerek yanıtlamıştı.