Demet Akalından Şok Turabi İtirafı Sosyal Medyayı Çalkaladı

Demet Akalından Şok Turabi İtirafı Sosyal Medyayı Çalkaladı
2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, konu Survivor'dan açılınca Turabi ile ilgili bomba bir itirafda bulundu. Survivor 2015 All Star Turabi'nin Survivor'a gitmeden önce 50 tane atasözü ezberlediği ortaya çıktı.
2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, konu Survivor'dan açılınca Turabi ile ilgili bomba bir itirafda bulundu. Survivor 2015 All Star Turabi'nin Survivor'a gitmeden önce 50 tane atasözü ezberlediği ortaya çıktı. İtiraf Demet Akalın'dan geldi.Pop şarkıcısı Demet Akalın'dan Survivor 2015 All Star gönüllüler Turabi hakkında ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı. Dominik Adasında çekimleri yapılan ve milyonlarca izleyici tarafından merakla takip edilen yarrışma programı Survivor All-Star bu hafta yine çok heyecanlı ve çok hareketli geçti.

 Survivor 2015 All Star gönüllüler takımının en çok konuşulan yarışmacılarından Turabi ile ilgili şarkıcı Demet Akalın'dan bomba bir itiraf geldi.
 
Bu sabah bir magazin programına konuk olan Demet Akalın, konu Survivor'dan açılınca Turabi ile ilgili kimsenin bilmediği bir sırrı açıkladı.
 
50 TANE ATASÖZÜ EZBERLEMİŞ
 
Ünlü şarkıcı, Survivor'da olayları ile adından sıkça söz ettiren Turabi'nin yarışmada afilli konuşmak için gitmeden 50 tane atasözü ezberlediğini söyledi.