Çilek Kokusu dizisi oyuncuları kimler!Dizinin karakterleri konusu

Çilek Kokusu dizisi oyuncuları kimler!Dizinin karakterleri konusu
Çilek Kokusu dizisi oyuncuları kimler?Dizinin karakterleri konusu..STAR TV ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu adlı yaz dizisi lk bölümü ile twitter da trend topic oldu.
 Çilek Kokusu dizisi oyuncuları kimler?Dizinin karakterleri konusu..STAR TV ekranlarında yayınlanan Çilek Kokusu adlı yaz dizisi lk bölümü ile twitter da trend topic oldu.

Çilek Kokusu dizi oyuncuları karakter isimleri dizi konusu nedir? Star TV Yorum Yap Yazdır Facebook'ta Paylaş Çilek Kokusu dizi oyuncuları karakter isimleri dizi konusu nedir? Star TV Star TV ekranlarında yaz ayları boyunca yayınlanacak yeni dizi Çilek Kokusu başladı. İlk bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Çilek Kokusu dizisinin dizi oyuncuları, karekter isimleri ve merak ettiğiniz tüm her şeyi sizler için bir araya getirdik. 24 Haziran 2015 Çarşamba 20:12 0 0 0 Star TV ekranlarında yaz ayları boyunca yayınlanacak yeni dizi Çilek Kokusu başladı. İlk bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Çilek Kokusu dizisinin dizi oyuncuları, karekter isimleri ve merak ettiğiniz tüm her şeyi sizler için bir araya getirdik. Star Tv ekranlarında yepyeni bir gençlik dizisi başlıyor. Çiçek Kokusu oyuncu kadrosunda kimler var? Çilek Kokusu konusu nedir? Çilek Kokusu ne zaman başlayacak? Dizi ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.  Tesadüflerin bir araya getirdiği 3 genç ve onların yaşadığı maceralari sizi de tanık edecek olan Çilek Kokusu oyuncu kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi isimler var.

ÇİLEK KOKUSU NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Star TV ekranlarında yeni başlayacak olan Çilek Kokusu isimli dizinin yayın tarihi belli oldu. Buna göre yeni dizi 16 Haziran 2015 Salı günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

ÇİLEK KOKUSU DİZİ OYUNCULARI tanımak için üzerine tıklayın! Aslı - Demet Özdemir Burak - Yusuf Çim Volkan - Mert Ekin Daymaz Çağla - Gözde Kaya Selda - Laçin Ceylan Nihat - Mahir Günşıray Elçin - Mine Tugay Sinan - Murat Başoğlu Gonca - Zeynep Tuğçe Bayat Erdem - Anıl Çelik Eda - İdil Sivritepe Barış - Utku Ateş

Çilek Kokusu isimli dizinin konusu şu şekilde: Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar.Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum da da bırakmaz. Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.