Can Ateş Meksika'da plajda görüntülendi!

Can Ateş Meksika'da plajda görüntülendi!
Can Ateş Meksika'da plajda görüntülendi!Bakın neredeymiş?Sırra Kadem Basan Meryem Uzerlini ex aşkı Can Ateşi görüntüledilerCan Ateş Meksika plajlarında keyif çatarken görüntülendi!!Meryem Uzerli'nin eski sevgilisi ve çocuğunun babası ünlü iş adamı Can Ateş uzun süredir sırra kadem basmıştı.
Ortadan kaybolan Meryem Uzerlini ex aşkı  Can Ateşi görüntülediler!Bakın nerdeymiş?Can Ateş uzun süre sonra vatandaşlar tarafından Meksika sahillerinde görüntülendi.Vatandaşların görüntülediği Can Ateş mayosu ile plajda keyif çatıyor.

Habertürk'te yer alan habere göre Ateş hakkında bomba iddialar var..Meryem Uzerli ile yaşadığı ilişki ile uzun süre gündeme gelen işadamı Can Ateş, bir süredir ortalıkta görünmüyor. Çevresi ve iş yaptığı sigorta şirketlerini 30 milyon Euro dolandığı öne sürülen ve alacaklıların yurt dışına kaçtığını iddia ettiği Ateş’in telefonun kapalı olduğu, kendisine gönderilen e-posta ve mesajlara da cevap vermediği yolundaki  haberler basında yer aldı. Ateş'in telefonun kapalı olduğu, kendisine gönderilen e-posta ve mesajlara da cevap vermediği söyleniyordu. İşadamı Can Ateş, Meksika'daki Tulum Plajı'nda vatandaşlar tarafından dün görüntülendi. Görüntülerde mayosuyla plajda yürüyüş yapan işadamı Ateş'in plajın yakınındaki bir villada kaldığı ileri sürüldü.