Bülent Ersoy bu ne iştah!

Bülent Ersoy bu ne iştah!
Bülent Ersoy'un kahvaltı mönüsü görenleri şok etti!Bülent Ersoy'un yatağının üzerine kurulan 'kahvaltı mönüsünü' görenler adeta şoka uğradı.Ünlü sanatçı, önceki gün Antalya'da kaldığı otel odasında kahvaltı yaparken görüntülendi.Görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü.
 Bülent Ersoy'un kahvaltı mönüsü görenleri şok etti!Bülent Ersoy'un yatağının üzerine kurulan 'kahvaltı mönüsünü' görenler adeta şoka uğradı.Ünlü sanatçı, önceki gün  Antalya'da kaldığı otel odasında kahvaltı yaparken görüntülendi.Görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bülent Ersoy'un yatağının üzerine kurulan 'kahvaltı mönüsünde' deyim yerindeyse bir kuş sütü eksikti. Önce herkes gibi peynir ve ekmeğini çayla tüketen Diva, ardından iştahının açıklığını konuşturdu. Pastırma ve börek yiyen ünlü sanatçı, bunlarla doymayınca çareyi köfte yemekte buldu. Çayı bırakıp ayran içmeye başlayan ünlü sanatçı, kahvaltısını ise yediği helvayla tamamladı. Neredeyse tüm 1 günde yenilen besinleri tek bir öğün yani kahvaltıda tüketen Bülent Ersoy'un bu günün devamında ise neler yediği merak konusu oldu.

 

YEME REKORLARI BİTMİYOR

 

Bu arada misafirliğe giderken bile sucuğunu pastırmasını yanında götüren Diva'nın daha önce gündeme gelen 'dev mönü' haberleri şöyle: Bir gece yarısı gittiği  Etiler'deki  Marmaris Büfe'de tek seferde 12 adet hamburger yemişti. Ortaköy'de bulunan bir gece kulübüne karnı acıkınca mantı sipariş eden Diva, bir oturuşta 3 tabak mantı yedi. Geçtiğimiz yıllarda sucuk ekmekle uçağa binen Diva, yine  Almanya'daki bir otel odasındaki ütüde bir kangal sucuğu pişirip afiyetle yemişti.