Bergüzar Korel O karara isyan etti!

Bergüzar Korel O karara isyan etti!
Bergüzar Korel O karara isyan etti!Karadayı dizisinin Hakime hanımı ünlü aktirist Bergüzar Korel İnstagram hesabından yine isyan etti..Korel Sirkeci'deki Ece Su davasından anneye verilen karara ateş püskürdü..
Sirkeci’de 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ve anneannesi Şaziye Güleren’in öldüğü arabalı vapur kazasında mahkemeye ulaşan ikinci bilirkişi raporunda, anne Ebru Güleren Yılmaz, kazayı önleyici 5 hareketi yapmadığından yüzde 45 kusurlu bulunmuştu. Bilirkişi raporu ünlü oyuncu Bergüzar Korel'i adeta çileden çıkarttı.

Bergüzar Korel O karara isyan etti!

Ünlü oyuncu Korel , Instagram hesabından avukatın yaptığı açıklamayı paylaşarak fotoğrafın altına: "Bir aileyi yok ettiniz yetmedi! Şimdi de evladının özlemiyle hayata tutunmaya çalışan bir anneyi onun ölümünden sorumlu tutuyorsunuz. Kapağı açık hareket eden geminin kaptanını değil, o gemiye alelacele bindirilen o anneyi suçluyorsunuz! Üstelik ilk bilirkişi raporunda kaptan %100 asli kusurlu bulunmuşken... O ikinci rapora imza atanlar... O rapora imza atıp, bu yalana ortak olanlar, dilerim ki Ebuşumuzun akıttığı her gözyaşında vicdan azabından boğulun. Boğulun ki anlayın, o karanlık sularda evladı ellerinden kayıp giden o annenin ne hissettiğini." yorumunu düştü.