AÖF sınav giriş yerleri belli oldu!

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu!
AÖF sınav giriş yerleri belli oldu!AÖF sınav giriş belgesi açıklandı, sınav yerleri belli olduMerakla beklenen AÖF sınav giriş belgeleri açıklandı, öğrencilerin meraklı bekleyişleri sona erdi.
 AÖF sınav giriş yerleri belli oldu!AÖF sınav giriş belgesi açıklandı, sınav yerleri belli olduMerakla beklenen AÖF sınav giriş belgeleri açıklandı, öğrencilerin meraklı bekleyişleri sona erdi.Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 18 Nisan 2015 Cumartesi ve 19 Nisan 2015 Pazar günleri yapılacak olan 2014-2015 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı.

Sınav giriş belgenizi www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenci sayfanızdan ya da AÖF Bürolarından alabilirsiniz.
Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmenizde ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binada hazır bulunmanızda fayda olacaktır.


Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün olmamaktadır.