KAYMAKAM SARI VE KURUM MÜDÜRLERİNDEN MAHALLE ZİYARETİ - VAN HABERLERİ

KAYMAKAM SARI VE KURUM MÜDÜRLERİNDEN MAHALLE ZİYARETİ - VAN HABERLERİ
Van’ın Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, beraberindeki kurum müdürleriyle ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret etti.
Tuşba Kaymakamı Musa Sarı, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı Fatih Karaturna, Tuşba İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani ve Şube Müdürü Mehmet Baki Karabulak, İlçe Nüfus Müdürü Cevdet Soygüder, İlçe Müftüsü Zahit Demirel, İlçe Sağlık Müdür Vekili Çetin Yüce, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü M. Salih Şirazi, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Metin Sevgili, Mal Müdürü Mubat Entari, SYDV Müdürü Ubeydullah Arvas ile ilçeye bağlı Göllü, Gedikbulak ve Derebey mahallelerini ziyaret etti.

Kaymakam Sarı ve beraberindekiler, mahalle halkıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. İlçeye uzak olan mahallelere giderek sorunlarını en kısa sürede gidermeye çalışacaklarını söyleyen Kaymakam Musa Sarı, “Bilindiği üzere Tuşba ilçemiz daha yeni kuruldu. Bizler kurum amirleri olarak sık sık sizleri ziyaret ederek böyle sohbet ortamında sorun ve sıkıntılarınızı dinleyerek çözmeye çalışacağız. Benim kapım herkese açıktır ve sıkıntısı olan vatandaşlarımız her zaman gelebilir. İlçemize bağlı kurum amirlerimiz her zaman sizlerin yanında olacak ve sorunlarınızı çözmeye çalışacaktır. Kurum amirlerimizle birlikte mahalle sorunlarını yerinde inceleyerek halletmeye devam edeceğiz ve sık sık bu tür ziyaretlerimizi yapmaya çalışacağız” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Muhlis Ceylani de, mahalle sakinlerine müdürlüklerinin projelerini ve yarıyıl tatili ile ilgili bilgiler verdi.

Sohbet ortamında geçen toplantıların sonunda Kaymakam Musa Sarı, mahalle okullarını da gezerek öğrencilere satranç takımı, futbol ve voleybol topu ile çeşitli oyuncaklar hediye etti.