Kasımpaşa'dan o iddialara flaş yanıt geldi!

Kasımpaşa'dan o iddialara flaş yanıt geldi!
Kasımpaşa'dan o iddialara flaş yanıt geldi!Kasımpaşa'dan Veysel Sarı açıklaması geldi!Dün oynanan Galatasaray maçının akabinde sosyal medyada en çok konuşulan isim olan Veysel Sarı'ya kulübü Kasımpaşa yapmış olduğu açıklama ile sahip çıktı.
Kasımpaşa'dan o iddialara flaş yanıt geldi! Kasımpaşa'dan Veysel Sarı açıklaması geldi!Dün oynanan Galatasaray maçının akabinde sosyal medyada en çok konuşulan isim olan Veysel Sarı'ya kulübü Kasımpaşa yapmış olduğu açıklama ile sahip çıktı.

Lacivert beyazlı kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada:

Dün gece oynanan Galatasaray müsabakası sonrası özellikle sosyal medya mecralarında oyuncumuz Veysel Sarı hakkında yakışıksız ve de asla gerçeği yansıtmayacak ithamlar dile getirilmektedir. Kasımpaşa Spor Kulübü olarak oyuncumuzun düzgün karakterinden zerre şüphe içerisinde olmadığımızı ve bu asılsız ve spor ahlakından yoksun ithamlar karşısında sonuna kadar kendisinin yanında olduğumuzu tüm spor kamuoyunun tarafından bilinmesini isteriz. Ayrıca takım arkadaşlarının ağzından çıkmışcasına yine sosyal medya mecralarında dönen suçlayıcı ifadelerin de gerçeği yansıtmadığına dikkati çekeriz.