Jose Morinho yine çıldırdı!

Jose Morinho yine çıldırdı!
Chelsea'nın teknik direktörü Jose Morinho'ya Everton maçının ardından sorulan soru tecrübeli teknik direktörü çileden çıkardı.Jose Morinho basın toplantısını terk etme tehdidinde bulundu.
Chelsea'nın Portekizli dünyaca ünlü teknik direktörü Morinho yine çok ama çok sinirlendi.Agresifliği ile bilinen Morinho sorulan soru karşısında çileden çıktı.

Premier Lig'de lider Chelsea, Everton'ı Willian'ın uzatma dakikalarında attığı golle 1-0 yenmeyi başardı. Gergin geçen maçın son bölümünde Everton'lı Gareth Barry kırmızı kart gördü.

Maça damga vuran olay ise Barry'nin kırmızı kart gördüğü pozisyonda, Chelsea'li Branislav Ivanovic'in, rakibi James McCarthy'i boğazından tutup; kafa atmaya çalışmasıydı. Hakem pozisyonda kartına başvurmayınca, Ivanovic'in İngiltere Futbol Federasyonu tarafından 3 maçla cezalandırılması gündeme geldi.

Maç sonunda Chelsea Menajeri Jose Mourinho'ya da pozisyon soruldu. Ivanovic'i ceza bekleyip beklemediği sorularına; "beni güldürmeyin" yanıtını veren Mourinho, "Bu hikayelerden artık yoruldum. Sadece futbol konuşmak istiyorum. Bugün de bunun için buradayız. Ancak bu konuda bir soru daha gelirse, basın toplantısını terkedeceğim. Çünkü vereceğim tepki beni endişelendiriyor" sözleriyle, basın toplantısını terketme tehdidinde bulundu.