Fenerbahçe'den flaş Klopp açıklaması

Fenerbahçe'den flaş Klopp açıklaması
Fenerbahçe'den flaş Klopp açıklaması geldi.Sarı-lacivertli kulüp, Borussia Dortmund'dan sezon sonunda ayrılacağını açıklayan teknik direktör Jürgen Klopp ile İstanbul'da görüşme yapıldığı yönündeki iddiaya resmi sitesinden yanıt verdi.
 Fenerbahçe'den flaş Klopp açıklaması geldi.Sarı-lacivertli kulüp, Borussia Dortmund'dan sezon sonunda ayrılacağını açıklayan teknik direktör Jürgen Klopp ile İstanbul'da görüşme yapıldığı yönündeki iddiaya resmi sitesinden yanıt verdi.Fenerbahçöe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

" Bugün tarihli Sabah Gazetesi’nde yer alan 'Jürgen Klopp Operasyonu' başlıklı haber yalandır.
Futbol Takımımızın teknik direktörü İsmail Kartal’dır ve haberde geçen isim de dahil olmak üzere hiçbir teknik direktörle görüşmemiz olmamıştır.

İddiasını inandırıcı kılmak için Başkanımız Sn. Aziz Yıldırım’ın Mersin’e gitmeyişini konu eden Sabah Gazetesi’nin, yalan haberini kurgularken başkanımızın tedbirli olarak PFDK’ya sevk edilmiş olduğunu unuttuğu ve spor gündeminden aslında bu
kadar da uzak olduğu anlaşılmaktadır.

Kulübümüz bu tarz yalan ve maksatlı haberleri, bir kısım medyanın özellikle kullanıldığı ve alet olduğu 3 Temmuz sürecinden beri yürütülen sistemli saldırıların bir devamı olarak görmektedir.

Unutulmamalıdır ki kulübümüze ve unsurlarına silahlı ve silahsız tüm çirkin saldırıların gerçekleştiği bu dönemde büyük resimde birileri Fenerbahçe Spor Kulübü üzerinden kirli hesaplar yapmaktadır.

Fenerbahçe’nin olası sportif başarısızlığının da bu planları kurgulayanların ekmeğine yağ süreceği gerçeği göz ardı edilemez.
Ligin en kritik son dönemecinde Futbol Takımımızın üzerinde bu tür yalan haberlerle oynanan psikolojik oyunları da kınıyor ve Fenerbahçelilerin dikkatine sunuyoruz."