Çorum Belediyespor-İstanbulspor 3.lig play-off final maçı ne zaman nerede oynanacak!

Çorum Belediyespor-İstanbulspor 3.lig play-off final maçı ne zaman nerede oynanacak!
Çorum Belediyespor-İstanbulspor 3.lig play-off final maçı ne zaman nerede oynanacak?Çorum Belediyespor- İstanbulspor 3.lig play-off final maçı nerde ne zaman oynanacak?3.lig 1.grupta 2.lige yükselma maçında Çorum Belediyespor ile İstanbulspor karşı karşıya gelecek.
Çorum Belediyespor-İstanbulspor 3.lig play-off final maçı ne zaman nerede oynanacak? Çorum Belediyespor İstanbulspor 3.lig play-off final maçı nerde ne zaman oynanacak?3.lig 1.grupta 2.lige yükselma maçında Çorum Belediyespor ile İstanbulspor karşı karşıya gelecek.

Spor Toto 3. Lig'de grupların Play-Off finallerine ev sahipliği yapacak stadyumlar ve final tarihleri belirlendi.Çorum Belediyespor İstanbulspor maçı 26 Mayıs Salı günü Fethiye'de oynanacak.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup Play Off Finali 26 Mayıs Salı günü Fethiye İlçe Stadyumu'nda oynanacak. Spor Toto 3. Lig 2. Grup Play Off Finali'ne 28 Mayıs Perşembe günü Sakarya Atatürk Stadyumu ev sahipliği yapacak. Spor Toto 3. Lig 3. Grup Play Off Finali ise 27 Mayıs Çarşamba günü İzmir Atatürk Stadyumu'nda yapılacak.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup Play Off Finali / 26 Mayıs Salı / Fethiye İlçe Stadı

Spor Toto 3. Lig 2. Grup Play Off Finali / 28 Mayıs Perşembe / Sakarya Atatürk Stadı

Spor Toto 3. Lig 3. Grup Play Off Finali /27 Mayıs Çarşamba / İzmir Atatürk Stadı