Çaykur Rizespor Aydınspor 1923 ZTK maçı ne zaman hangi kanalda!

Çaykur Rizespor Aydınspor 1923 ZTK maçı ne zaman hangi kanalda?Çaykur Rizespor 2.lig ekibi Aydınspor'U konuk edecek.

09 Ocak 2016 Cumartesi 16:56
243 Okunma
Çaykur Rizespor Aydınspor 1923 ZTK maçı ne zaman hangi kanalda!

 Çaykur Rizespor Aydınspor 1923 ZTK maçı ne zaman hangi kanalda?Çaykur Rizespor 2.lig ekibi Aydınspor'U konuk edecek.

Ziraat Türkiye Kupasında 3.hafta heyecanı başladı ve maçlarla devam edecek.

10 Ocak pazar günü saat 17:00'de başlayacak olan mücadele aspor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Gruplarda 3.hafta maçları oynanıyor ve her iki ekipte 3.haftada haftayı 3 puanla kapatmak niyetinde.Zorlu mücadelede bakalım gülen taraf hangisi olacak.


 Ziraat Türkiye Kupası'nda haftanın programı ise şöyle:

09 OCAK 2016 CUMARTESİ

A SPOR |12.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR - GAZİANTEPSPOR |CANLI 

A SPOR |14.00 İNEGÖLSPOR – TORKU KONYASPOR |CANLI

A SPOR |16.00 BUCASPOR - MERSİN İDMAN YURDU |CANLI

A HABER|17.00 AKHİSAR BELEDİYESPOR - KASTAMONUSPOR 1966 |CANLI

A SPOR |18.00 ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KAYSERİSPOR

A HABER|20.45 TRABZONSPOR – ADANASPOR |CANLI

ATV| 18.45 GALATASARAY - KARŞIYAKA - CANLI

10 OCAK 2016 PAZAR

A SPOR |13.00 SİVAS BELEDİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR |CANLI

A SPOR |15.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR – BANDIRMASPOR |CANLI

A SPOR |17.00 ÇAYKUR RİZESPOR - AYDINSPOR 1923 |CANLI

A SPOR |19.00 BURSASPOR – BOLUSPOR |CANLI

ATV - 18.30 1461 TRABZON - BEŞİKTAŞ - CANLI

ATV - 20.45 GİRESUNSPOR - FENERBAHÇE - CANLI

11 OCAK 2016 PAZARTESİ 

A SPOR |13.30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR – ESKİŞEHİRSPOR |CANLI

A SPOR |16.00 ŞANLIURFASPOR - AMED SPORTİF |CANLI

A SPOR |19.30 ANTALYASPOR - TUZLASPOR |CANLI

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası gruplarında yarın, 10 Ocak Pazar ve 11 Ocak Pazartesi günü oynanacak 3. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

- A Grubu

10 Ocak Pazar:

15.00 Medipol Başakşehir-Bandırmaspor: Yiğit Arslan

11 Ocak Pazartesi:

16.00 Şanlıurfaspor-Amed Sportif Faaliyetler: Murat Türkoğlu

- B Grubu

10 Ocak Pazar:

19.00 Bursaspor-Boluspor: Emre Altun

11 Ocak Pazartesi:

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Eskişehirspor: Hasbi Dede

- C Grubu

10 Ocak Pazar:

13.00 Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor: Bilal Emektar

18.30 1461 Trabzon-Beşiktaş: Halil Umut Meler

- D Grubu

9 Ocak Cumartesi

16.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu: Çağdaş Altay

10 Ocak Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-Aydınspor 1923: Oktay Taş

- E Grubu

9 Ocak Cumartesi

17.00 Akhisar Belediyespor-Kastamonuspor 1966: Ali Karatutlu

18.45 Galatasaray-Karşıyaka: Sarper Barış Saka

- F Grubu

9 Ocak Cumartesi

12.00 Nazilli Belediyespor-Gaziantepspor: Volkan Bayarslan

20.45 Trabzonspor-Adanaspor: Koray Gençerler

- G Grubu

9 Ocak Cumartesi

13.00 Etimesgut Belediyespor-Kayserispor: Adem Elgörmüş

14.00 İnegölspor-Torku Konyaspor: Serkan Ergün

- H Grubu

10 Ocak Pazar:

20.45 Giresunspor-Fenerbahçe: Yaşar Kemal Uğurlu

11 Ocak Pazartesi:

19.30 Antalyaspor-Tuzlaspor: Emre Malok

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.