Beşiktaş Transfer Bombasını Patlatıyor! Yusuf Yazıcı Beşiktaş'a Doğru!

Beşiktaş Transfer Bombasını Patlatıyor! Yusuf Yazıcı Beşiktaş'a Doğru!
Beşiktş Transfer Bombasını Patlatıyor! Yusuf Yazıcı Beşiktaş'a Doğru! Gelecek sezona iddialı bir kadroyla girmek isteyen Şenol Güneş, eski öğrencisi Yusuf Yazıcı'yı Beşiktaş'a imza atmaya ikna etti.

Gelecek sezona iddialı bir kadroyla girmek isteyen Şenol Güneş, eski öğrencisi Yusuf Yazıcı'yı Beşiktaş'a imza atmaya ikna etti.

Beşiktaş'ın daha sezon bitmeden sürpriz bir transfer için girişimlere başladığı ortaya çıktı. Trabzonspor'da başarısız bir dönem geçiren Yusuf Yazıcı ile görüşmelerde bulunan Teknik Direktör Şenol Güneş, milli futbolcuyu Beşiktaş'a gelmeye razı etti. Tecrübeli hocanın ısrarı karşısında ikna olan Yusuf Yazıcı'nın tek talibi olan CSKA Moskova'ya gitmekten vazgeçtiği ve önümüzdeki sezon siyah-beyazlı formayı giymeye hazırlandığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ, YUSUF YAZICI İÇİN İKİ AYRI TEKLİF SUNDU

Şenol Güneş, Yusuf Yazıcı'yla yaptığı olumlu görüşmelerin ardından topu yönetime atarken, siyah-beyazlı yöneticilerin Yusuf'un bonservisini elinde bulunduran Lille'le görüşme halinde olduğu ve Fransız ekibine iki ayrı teklif yaptığı ortaya çıktı.

haber7