Beşiktaş Atiba'ya 3 gün süre verdi

Beşiktaş Atiba'ya 3 gün süre verdi
Beşiktaş imza parasında ısrar eden Atiba'ya rest çekerek 3 gün süre verdi.İç transferi bitirmek isteyen Beşiktaş Atiba ile anlaşmak istiyor.
Hafta içi iç transferde anlaştığı futbolcuları ile sözleşme imzalayan Beşiktaş son olarak Atiba ile işi bitirmenin peşinde.

AMK'de yer alan habere göre,Sezonun ikinci yarısına iç transfer sorununu çözerek girmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson'a tam anlamıyla rest çekti. Sezon sonunda yabancı sınırının kalkması nedeniyle eli güçlenen Beşiktaş, 1 milyon Euro ekstra imza parası isteyen Atiba'ya kesinlikle taviz vermeyecek.Hafta arasında 6 oyuncuya imza attırarak adeta gövde gösterisi yapan yönetim, Atiba'nın sözleşmesini de yeniledikten sonra önümüzdeki sezonun planlaması için çalışmalara başlayacak. Atiba'ya yıllık 1.4 milyon Euro garanti para, maç başına 10 bin Euro teklif sunan yönetim, 3 gün içinde kabul etmemesi durumunda yollarını ayıracak.

Menajeri ile yapılan ilk görüşmelerde Atiba'nın imza parasında ısrar ettiği öğrenildi. Yönetim ise sezon sonunda yabancı sınırının kalkacağına dikkat çekerek, böyle bir isteği kabul edemeyeceğini bildirdi. 31 yaşındaki futbolcunun hafta içinde cevap vermesi bekleniyor. Aksi takdirde Atiba sezon sonunda kesin olarak gönderilecek.