Balotelli baştan dibe zarar!

Balotelli baştan dibe zarar!
Balotelli baştan dibe zarar!Liverpool'un Milan'dan 16 milyon sterline kadrosuna kattığı Balotelli deyim yerindeyse tam bir hayal kırıklığı oldu.Balotelli 19 milyon sterline mal olduğu Liverpool'da sadece tek gol atabildi.
 Balotelli baştan dibe zarar!Liverpool'un Milan'dan 16 milyon sterline kadrosuna kattığı Balotelli deyim yerindeyse tam bir hayal kırıklığı oldu.Balotelli 19 milyon sterline mal olduğu Liverpool'da sadece tek gol atabil

Yeni takımında ilk kez 31 Ağustos'ta oynanan ve 3-0 kazandıkları Tottenham maçında forma giyen 24 yaşındaki İtalyan forvet, sezon boyunca ligde rakip fileleri sadece 1 kez havalandırabilirken, sık sık performansı nedeniyle hem menajer Brendan Rodgers'ın hem de basının eleştirilerine maruz kaldı. 

Ligde şampiyonluk özlemine son vermek ve Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir sezon geçirmek için transfer edilen Balotelli'nin Şubat ayında 3-2 kazandıkları Tottenham maçında attığı tek gol, bonvervis ücreti ve haftalık kazandığı 90 bin sterlinle birlikte 19,24 milyon sterline mal oldu.

1 ŞUTU 962.000 STERLIN!

Futbolcunun istatistiklerinden yola çıkarak eleştirel bir haber yapan İngiliz basını, ligde 16 maçta forma giyen İtalyan golcünün bilançosunu şöyle çıkardı:

1 isabetli şut: 962.000 sterlin
Gol girişimi: 1.920.000 sterlin 
Pas: 79.000 sterlin

ntvspor