Alex'ten Twitter'dan Aziz Yıldırım'a zehir zemberek sözler!

Alex'ten Twitter'dan Aziz Yıldırım'a zehir zemberek sözler!
Alex'iten Twitter'dan Aziz Yıldırım'a zehir zemberek sözler!Alex'in Aziz Yıldırım için söyledikleri spor gündemini çalkaladı!Fenerbahçe'nin efsanesi Alex de Souza,belgesel çekimi için geldiği İstanbul'da ayrılmadan önce sosyal medya üzerinden yazdıkları gündeme bomba gibi oturdu.
Alex'iten Twitter'dan Aziz Yıldırım'a zehir zemberek sözler! Alex'in Aziz Yıldırım için söyledikleri spor gündemini çalkaladı!Fenerbahçe'nin efsanesi Alex de Souza,belgesel çekimi için geldiği İstanbul'da ayrılmadan önce sosyal medya üzerinden yazdıkları gündeme bomba gibi oturdu.

Alex de Souza, sosyal iletişim sitesinden Aziz Yıldırım'ın fotoğrafını paylaşarak "Aziz Yıldırım Samandıra tesislerine girişimi engelledi" açıklamasını yaptı.

İşte efsane futbolcunun o açıklamaları

Bir başka amacım da #alexcamera10 belgeseli için kulüp tesislerinde (müze, stad ve samandıra) çekim yapmaktı. Başkan Bey tarafından engellendi. Dördüncü kez görüşme talebimi reddetti ve çok mutlu günlerimin geçtiği yerlere girişimi yasakladı. Aziz Başkan, başkan olarak bana çok destek oldu ve başkan ve oyuncu olarak yaşadıklarımız hep hatırımda kalacak. Kulüp başkanı olarak başarılarla dolu geçmişine büyük saygı duyuyorum. İnsan olarak ise bir şey söylememe taraftarıyım çünkü kendisinden bu konuda bir şey öğrenmedim ve benim için bir şey ifade etmiyor. Kendisi için üzgünüm ama benim adım kulübün tarihine yazıldı ve hiç bir şey bunu silemez! Dünyanın bütün kulüplerinde eski bir oyuncu en azından nezaketle karşılanır. Maalesef bu sefer böyle olmadı.