Melih Gökçek'in Demirtaş açıklamaları gündeme bomba gibi düştü!

Melih Gökçek'in Demirtaş açıklamaları gündeme bomba gibi düştü!
Melih Gökçek'in Demirtaş açıklamaları gündeme bomba gibi düştü!Melih Gökçek'ten Demirtaş'ın kaset iddiasına yanıt geldi!Melih Gökçek'ten flaş "kaset" açıklaması geldi!Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elinde kaset bulunduğunu öne süren HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a jety hızıyla yanıt verdi.
Melih Gökçek'ten Demirtaş'ın kaset iddiasına yanıt geldi!Melih Gökçek'ten flaş "kaset" açıklaması geldi!Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, elinde kaset bulunduğunu öne süren HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a jety hızıyla yanıt verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Melih Gökçek kasetle genel merkezi tehdit ediyormuş. Melih Gökçek'in elinde böyle tehdit ettiği tek bir kaset varsa, dünyanın en onursuz insanıdır" dedi.

NTV'ye konuk olan Gökçek, şu ifadeleri kullandı:

Melih Gökçek kasetle genel merkezi tehdit ediyormuş. Melih Gökçek'in elinde böyle tehdit ettiği tek bir kaset varsa, dünyanın en onursuz insanıdır. Kendisini mahkemeye verdim. İnşallah barajı aşamayacak. Daha da düşecek. Dokunulmazlığı da kalmayacak. Mahkeme de kendisiyle mutlaka ve mutlaka hesaplaşacağız. Resmen tehdit ediyor.  PKK içinde çatışmalar var. Barajı aşarsa HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaşbağımsızlığını ilan edecek. Apo filan hikaye. Ama inşallah barajı aşamayacaklar.

Şimdi lütfen herkes zihnini yoklasın. TBMM'de bir tartışma oldu. Kanun çıkarılmak istendi, iç güvenlik kanunu. Ne isteniyor? kafanı örtemezsin, molotof atamazsın, havai fişekle polise saldıramazsın, cezası içeriye girersin. Buna CHP karşı çıktı, TKP ile iç içe. HDP karşı çıktı, PKK ile iç içe. Peki MHP niye karşı çıktı? Mesela Doğu'da Iğdır'daydı galiba. Üç parti birleşti, belediye meclisindeki görevlileri dağıttılar.